Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rendészet-tudományi ismeretek...

Rendészet-tudományi ismeretek tantárgyból érdemes érettségizni?

Figyelt kérdés
Miről szól pontosan? Tehát milyen dolgokat kell tudni rá? Aki nem ilyen szakos iskolába jár, az hogy tudna felkészülni egy ilyen érettségire? Tapasztalata ezzel kapcsolatban van valakinek, szóval valaki csinált már ilyet közületek? :)
2008. dec. 4. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Sokat nem tudok segíteni, de első lépésként megnézheted az elmúlt évek feladatsorait.


[link]

2008. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia :)Én rendészeti ismeretekből érettségiztem :) szerintem könnyű :) Normál érettségi ez is mint a többi, ugyanúgy zajlik. Én a kényszerítő eszközöket húztam, és ki kellett vinnem a gumibotot, az övet, gázsprayt, bilincset, sajna kutya nem volt ... :) és ezeket kellett bemutatnom, jogszabályokat mondanom, kin alkalmazható kin nem... mikor... ilyenek.

Vegyél hozzá könyvet, és egy olyan szakos iskolába menj be, és kérdezd meg h ki tudna neked segíteni a felkészülésben.

Kérdezz nyugodtan, segítek ha tudok szívesen :)

2008. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek!


Akkor ebből van írásbeli és szóbeli vizsga is középszinten ugye?

Megnéztem a tavalyi feladatsort, és hááát nem sok mindenre tudnék válaszolni közülük így helyből :(

Az a baj, hogy itt Budapesten nincsen rendészeti szakközép már, ha lett volna oda mentem volna, így csak az Adyligetit ismerem, ott meg nem hiszem, hogy segítenének, mivel az már érettségi utáni rendőrképzés.

Felkészítő könyvet hol lehetne vásárolni, nem tudod véletlenül? :)

2008. dec. 6. 10:16
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Nekem nem volt írásbelim rendészetiből, csak szóbelim.

[link]

mi ebből a könyvből tanultunk :) remélem te is hasznát veszed :)

2008. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Ha nem gond akkor elküldenéd emailben, az MSN vagy az email címedet? Kérdeznék pár dolgot amit nem szeretnék ide kiírni :)

2008. dec. 8. 12:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval nem :(
2008. dec. 13. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!