Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most, hogy Orbán az iskolanyit...

Most, hogy Orbán az iskolanyitást oltottsági számhoz köti, valószínűleg kinyitnak? (Mert már majdnem megvan a 2,5 millió)

Figyelt kérdés
Olyan 2,2 milliónál járnak épp ma mondták.
2021. ápr. 3. 23:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta, korlátozásokkal már nem lehet a vírust megállítani, ezért oltottságban méri a nyitást
2021. ápr. 3. 23:07
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Pontosan. Valószínüleg megnyittatja :( Ezt mondta a rádióban tegnap:


A zárással nem lehet megállítani a vírust


Orbán arról beszélt, hogy az első és a második hullámban még hatékonyak voltak a korlátozások, de a brit mutánst szerinte már csak lassítani lehet a zárással, ezért más stratégia kell, de nyitni gyorsan nem lehet.

2021. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kellett lepontozni a kettest, tényleg ezt mondta Orbán
2021. ápr. 3. 23:49
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Ezt néztem én is hogy miért pontoztak le :D:D:DD Fáj az igazság, nem?
2021. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én felpontoztalak azért 😅
2021. ápr. 3. 23:54
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
:PP
2021. ápr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Mi az, hogy fáj az igazság? Itt nem személyes sérelemről beszélünk, hanem arról, hogy fantasztikus kormányunk végighazudta az egész járványt, ennek köszönhetően elvileg (ki tudja, igazak e a számok) élen járunk halálozásban, az egészségügy az összeomlás szélén, de szerintük minden szuper. Épphogy tartani tudja magát az EÜ., de nekünk inkább Üzbég-Magyar Burgonyakutató Központra volt szükségünk. Komolyan, olyan abszurd, hogy el se hinném, de ez tényleg megtörténik.


Sebaj, végre először tényleg van esély rá, hogy a vírusnak köszönhetően bukja a fidesz a kétharmadot.

2021. ápr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7 Nem errol szol a kerdes.
2021. ápr. 4. 09:33
 9/12 anonim ***** válasza:
15%
Igen, nyitni fognak.
2021. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon gyanús, hogy ma a Magyar Kormány kiírta Facebook-ra, hogy lefertőtlenítették az intézményeket (általános iskolák és óvodák)..



Miért emelték ki ezt a kettőt, illetve miért csak ezt a kettőt?



Szerintem az ovisok és az ált. sulisok fognak visszamenni, hogy a szülőkön könnyítsenek azzal, hogy nem kell felügyeletet biztosítani a kicsiknek. Viszont a nagyok nyugodtan maradhatnak otthon egyedül..


A gimisek maradnak otthon, a s*ggükön..

2021. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!