Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Már teljesen biztos, hogy...

Már teljesen biztos, hogy április 19.-én kinyitnak az iskolák?

Figyelt kérdés
Főleg a középiskolákra értem. Ez a rendelet már 100%? Vagy változtathatnak még?

2021. ápr. 2. 18:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Változtathatnak.
2021. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
lol most mondta nekem is anyám, hírekbe láttad te is? Xd
2021. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Még változhat.
2021. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
semmi se lesz itt már a tanévben
2021. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%
A jelenlegi állapot és a kormány szándéka alapján biztosnak tűnik. De ez egy kormányrendelet, amit akár az utolsó pillanatban, április 18-án 23:59-kor is vissza lehet vonni. Szóval bármi lehet, nagy tétekben nem fogadnék rá, hogy mi lesz április 19-én.
2021. ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem április 18-án fogjuk kb. biztosra tudni. Addig nagyon sok minden változhat.
2021. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Most jelenleg a fiatalok vannak ki téve a járványnak. Napi szinten mondják a hírekben hogy hányan haltak meg és hogy egyre többen vannak lélegeztető gépen. Ha ezek után tényleg kinyitnak április 19-én utána pár hét múlva már zárhatnak is be megint.

Most már nem eleg a 2.5 millió be oltott ember, már a 7 millió mondják vagy többet. 2021 vége lesz mire itt minden vissza áll a normális helyzetbe.

2021. ápr. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%
2022 végén lehet talán minden a "régi". Így mondták, vagyis írta egy orvos.
2021. ápr. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%

Nekem nagyon gyanús, hogy ma a Magyar Kormány kiírta Facebook-ra, hogy lefertőtlenítették az intézményeket (általános iskolák és óvodák)..



Miért emelték ki ezt a kettőt, illetve miért csak ezt a kettőt?



Szerintem az ovisok és az ált. sulisok fognak visszamenni, hogy a szülőkön könnyítsenek azzal, hogy nem kell felügyeletet biztosítani a kicsiknek. Viszont a nagyok nyugodtan maradhatnak otthon egyedül..


A gimisek maradnak otthon, a s*ggükön..

2021. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Utolso! Ez így konkrétan oda volt írva, hogy az általános iskolák és óvodák lettek fertőtlenítve?

(Hozzáteszem, nekem tegnao jött meg a papír arról hogy rengeteg ellenanyagom van és védett vagyok, de pl a végzős ismerőseim nem mernek bemenni áprilisban, mert félnek h megfertőződnek...)

2021. ápr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!