Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érhet valamilyen hátrány...

Érhet valamilyen hátrány abból ha "gagyi" a TDK munkám?

Figyelt kérdés

Sajnos az a helyzet hogy nálunk, a Debreceni Egyetemen minden csoportban kötelező kvóta van a TDK-ra. Egy tanár, aki kb a szakom legfontosabb és legnehezebb tárgyát tanítja, azt mondta hogy engem javasol. Én meg nem mertem ellenkezni. Tehát belekényszerültem ebbe a helyzetbe.


1 hét múlva lesz a TDK konferencia (online). Tisztességgel csináltam egy munkát de úgy érzem hogy kevés lesz, mert nincsen mögötte semmiylen kutatás. Kb 50 internetes forrásból raktam össze, tehát van mögötte munka tényleg, de mivel nem végeztem tudományos tevékenységet, nem kutattam stb, ezért úgy érzem hogy egy minőségibb powerpoint az egész.


Volt valaki hasonló cipőben? Érhet valami retorzió ha "felsülök" ?


A tanárom aki felkért, nem segített semmiben... szerintem meg se nézte amit küldtem, csak leokézta.



2021. ápr. 5. 01:37
 1/8 anonim ***** válasza:
99%
Ne stresszeld magad. Olvastam rengeteg TDK-t, a felük minősíthetetlenül gagyi. Ha esetleg a tied is ilyen, nem fogsz kitűnni. Viszont higgy magadban és a munkádban jobban, nem csak a TDK-ra értve.
2021. ápr. 5. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Nem stresszelem magam halálra, de azért jó lenne tisztán látni. Valami könnyebbséget talán jelent hogy online kell csak előadni.
2021. ápr. 5. 04:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy kérdésre tudnál válaszolni? Hogy van az hogy pdf-ben kellett leadni? Mert előadni gondolom ppt formátumban kell majd
2021. ápr. 5. 04:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

a pdf-et is meg lehet ugyanúgy nyitni és diavetíteni az oldalakat, mint a ppt-t.

Azért jobb pdf-ben elküldeni az ilyeneket, mert a ppt, mint szerkeszthető formátum könnyen szét tud esni (elmozdulnak a képek, szövegdobozok, megváltozik a betűtípus, ami miatt eltűnnek karakterek, összecsúsznak a szövegek, etc)

2021. ápr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első TDK-m nekem is rosszabb lett, mint amit elvártam volna magamtól. Emlékszem, hogy az előző este még sírtam is, szégyelltem magam. Viszont utána újra próbálkoztam később és az meg jól sikerült. Semmilyen hátrány nem ért abból, hogy az első nem lett olyan magas színvonalú. Szerintem nem sokan néztek bele :).
2021. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!


Szerintetek mennyi szöveg legyen a diákon / oldalakon? Azaz mennyire gond ha nagyrészt olvassa az ember?

2021. ápr. 5. 14:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minél kevesebb szöveg, mert az nagyon unalmas, ha olvasod.
2021. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sikerült? :)
2021. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!