Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelenléti oktatás vagy az...

Jelenléti oktatás vagy az online oktatás a jobb úgy általában és miért?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 08:55
A kérdező szavazást indított:
online oktatás
jelenléti oktatás
38 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Jobb lenne az online oktatás, ha lenne kultúrája, meglennének hozzá az eszközök, az interaktív tananyagok, a tanárok fel lennének erre készülve stb. De ez csak egyetemi, max. középiskolás szinten működik. Általános iskolában nem jó.
2021. ápr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
online jobb
2021. ápr. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Online mindenek előtt.
2021. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aki be tudja osztani magának az idejét, valószínűleg az online-t fogja mondani, mert annak hatékonyabb ez a fajta tanulás, nem vész kárba egy csomó idő azzal, hogy az iskolapadban ülnek (ide tartozom én is) Ahogy az is az online mellett áll, aki csak lustálkodni szeretne, mert így azért valljuk be, nem annyira feltűnő

Viszont a társas lényeket teljesen kikészíti már ez a helyzet, plusz van, aki nem tud egyedül nyugton megülni otthon óra közben, így akarva-akaratlanul elveszíti a fonalat

2021. ápr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3. napon anyám már jajgatott az online oktatás miatt hogy :nem bírom eza hülyegyerek, utána meg rá 2 hónapja már szószerint üvöltözött velem hogy ELEGEM VAN BELŐLED TE SZÉLHÁMOS BÜDÖS KÖLYÖK. Meg még sorolhatnám.


Ő miatta örökre megutáltam a digitális oktatás megőrültem miatta szószerint, én ezért szavazok a jelenlétire

2021. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!