Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Örültök, hogy csak az óvodák...

Örültök, hogy csak az óvodák és az alsótagozatos általános iskolák nyitnak csak ki és a felső tagozat onlineba marad?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 16:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%

#2 vagyok. A lányodról nem írtam egy szót sem, csak arról, hogy érthetetlennek tartom, hogy a kedves vezetőnk lépésenként táncol vissza, és miért tesz különbséget a koruk alapján a gyerekek között.

Bármilyen korú gyerekek szállíthatják a vírust egymásnak a maszk nélküli közösségekben.

2021. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%
Az egyszülős családban, ahol alsós még a gyerek, már ellehetetlenülhet az élet, ha nem tud menni a szülő dolgozni. A kormányzatnak már régen jövedelem támogatást kellett volna adni minden otthon maradni kényszerúlő szülőnek.
2021. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
69%
Amugy ez se jó kifogás se a kormany reszerol se senki reszerol hogy azert kell kinyitni az iskolákat mert nem tudnak otthon maradni a gyerekkel. Miért egy gyereknek csak apja meg anyja van? Nem hinnem. Ki a **** érdekel hogy valaki nem tud a kölyökkel otthonmaradni, KÖNYÖRGÖM, VILÁGJÁRVÁNY VAN!! ne ez legyen már a mérvadó hogy a szülő nem tud otthonmaradni a csemetéjével mert fu de fontos egy ember.
2021. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
62%
Elveszíti a munkáját, hát ez van! Elveszíthette volna az ÉLETÉT is ha bemegy dolgozni. Van egyfajta fontossági sorrend, csak mások a PÉNZT az ÉLET elé sorolják. Azaz majdnem mindenki. Siralmas.
2021. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%
Más országok adtak a családoknak támogatást, hogy ne kelljen az élet és a pénz között választani!!
2021. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%

Mondjuk ezt az ellehetetlenülést nem értem, mert a mostani helyzetben végig volt ügyelet és lehetett élni vele. Tehát akinek valóban a megélhetése függött rajta, az meg tudta oldani. Most nagyjából ki lehet mondani, hogy aki nem akarta vinni, az azért szív, mert az emberek zöme hülyét kap a gyerekétől otthon, az agyára megy és tolná már be. Lehet ezt szépíteni (nem az itteni válaszokra értem), de fb-on, itt-ott végig ilyen válaszokat olvastam, hogy számolják vissza a napokat. És a saját nyugalomért cserébe veszélyezteti a gyerekét és saját magát is. Szerintem ez borzasztó. Hány olyan hozzászólást olvastam, hogy otthon van a szülő, de alig várja, hogy vigye.

Tudom, most nullás leszek, mert sokan megsértődnek. :)

2021. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem érdekel ha le pontoztok de aki meg őrül a gyerekétől az mért nem sexelt óvszerrel?
2021. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
56%

16-os vagyok. Én nagyon sok ilyet olvastam, az emberek úgy írnak a gyerekükről, mint valami kis idegesítő betolakodóról, akitől meg kell szabadulni.

Megnézném ezeknek az embereknek a fejét, ha a házastársuk mondjuk 2 hét szabi után azt mondaná, hogy alig várja, hogy menjen vissza dolgozni és ne legyen itthon. Lenne ám vérig sértődés! Akkor gyerekre miért mondunk ilyet? Szánalmas....

2021. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
43%
ott a pooont 17-es
2021. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
28%
C:
2021. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!