Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakmai vizsga menete hogyan...

Szakmai vizsga menete hogyan lesz?

Figyelt kérdés

Gyakorlati vizsga az tuti lesz , kereskedelmi iskolaba jarok, es arra szeretnek kiterni, hogy ugyanugy lesz mint tavaly, hogy csak gyakorlati, vagy iden lesz szobeli vizsga is?

Vagy mit tudni errol?


2021. ápr. 15. 18:06
 1/9 A kérdező kommentje:
(Szakmunkásba)
2021. ápr. 15. 18:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk annyit mondtak,tanuljunk, amíg nem biztos ,hogy elmarad. Bár számomra sem világos ,miért nem bírták egyértelműen közölni,hogy velünk mi lesz... Nem kevesen vagyunk.
2021. ápr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekunk is ugyanezt mondtak.
2021. ápr. 16. 11:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, ennyit mondott nekünk is ofő, hogy készüljünk úgy hogy lesz szóbeli, de nagy esély van rá, hogy olyan lesz mint tavaly. Ergo elmarad.

Sajnos ezzel kapcsolatban még neten sincs infó, hogy mi lesz velünk

2021. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Így van. Bár fifty-fifty, hisz nagy szemetseg lenne ha az erettsegiseknek ugye 100% elmarad, nekunk meg nem. Mi is ugyanolyan emberek vagyunk mint ok..
2021. ápr. 16. 14:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Pont most néztem nive-re!


[link]


2.pdfet olvasd el.

Elmarad nekünk is a szóbeli vizsga!!!! 😍


4#voltam

2021. ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A 2.ben hol találni?
2021. ápr. 16. 14:49
 8/9 A kérdező kommentje:
Én eladó leszek, gondolom mindenkire vonatkozik egyaránt.
2021. ápr. 16. 14:50
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem OKJ-s képzésen vagyok.
2021. ápr. 16. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!