Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon gáz, ha nem tudom...

Nagyon gáz, ha nem tudom leadni időben a szakdolgozatomat? Esetleg csak a következő félévben?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, van rá lehetőség.
2021. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, de mindenképpen tedd egyértelművé a témavezetődnek, hogy csúszni fogsz vele egy félévet, hogy ne számítsanak arra hogy ebben a félévben államvizsgázni fogsz.
2021. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
ja és ha mégis sikerül leadnod ebben a félévben, de a határidő után, akkor számíts arra hogy komoly késedelni díjat kell fizetned
2021. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Mennyi időd van? 3 hét alatt BÁRMILYEN szakdolgozatot meg lehet írni, nem kifejezetten tudományos területen meg 10 nap alatt összehozod jelesre.
2021. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. ápr. 15. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Kedves kérdező! Egyet értek a 4-es hozzászólásával, mivel én is ebben a félévben írtam meg a szakdolgozatomat és 3 hét alatt kész lettem. Nem lehetetlen küldetés, szóval én ajánlom, hogy írd meg, és add be! :)
2021. ápr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok. Parázok pedig még van 1 hónap
2023. okt. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!