Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek megtartják a...

Szerintetek megtartják a szóbeli szakmai vizsgarészünket?

Figyelt kérdés

Eladónak tanulok, komplex szakmai vizsgát fogok tenni május végén, amely két részből áll: gyakorlati (60%) és szóbeliből (40%).

Az osztályfőnököm szerint meg lesz tartva, viszont én és az osztálytársaim úgy gondoljuk, hogy mivel a Covid miatt az érettségizőknek se lesz szóbeli vizsgájuk, így nekünk, a szakmunkás képzőknek sem fogják megtartani, csakis a gyakorlatit. Egyébként a tavalyi évfolyamnak sem volt szóbeli vizsgarészük.

Őszintén szólva én örülnék annak, ha nem lesz szóbelink, mert -40 tétellel kevesebbre kellene készülni.



2021. ápr. 16. 21:57
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
56%

[link]

Az érettségi során csak írásbeli lesz, mint tavaly, hamarosan további részletek is megjelennek ezzel kapcsolatban.

2021. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
76%

Kint van a kormany.hu-n is, ha azt biztosabbnak találod.


[link]

2021. ápr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
54%
Ez már nekem vicces, hogy ennyire nem hisztek nekem.😂😂😂
2021. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
76%
Miért kéne pont neked hinnünk? Vagy a blikknek? :D
2021. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
54%
Én holnap megyek be suliba ofőhöz, megkerdezem mit tud ezzel kapcsolatban. Facere még igaz nem írt semmit, hogy elmaradna
2021. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
54%
Annyira várom már a pillanatot amikor mindenki megtudja🤣🤣
2021. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
25: én megkérdeztem az osztályfőnökömet, de ő annyit válaszolt, hogy "a projektfeladat részfeladatára vonatkozik, amibe a mi szakmunkás vizsgánk nem tartozik bele". Szerintem nem akarja elfogadni, hogy nem lesz szóbeli vizsgánk :D. Ha a tavalyiaknak nem volt szóbelijük, akkor szerintem idén nekünk sem lesz, mert rosszabbak a járványügyi adatok a tavalyihoz képest...
2021. ápr. 20. 15:53
 28/33 anonim ***** válasza:
54%

Most komolyan szívemből mondom,

senki se stresszeljen ezen mert biztos, hogy nem lesz megtartva a szóbeli, sőt 40%-tól meglesz a kettes és 80%-tól meg az ötös.

2021. ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
53%
Ne annak higgyen, akit érint, aki névtelenül a szívéből mondja :D, meg ne is egy (ki tudja, hogy az adott pillanatban épp mennyire képben levő) ofőnek, hanem hivatalos tájékoztatásnak! Ha az ofő magától tájékoztat, az hivatalosnak vehető, de ha csak úgy rákérdeztek akármikor, akkor persze mondja majd, ami a legutóbbi információja, de lehet, hogy az már (akár csak pár napja, sőt, pár órája) elavult.
2021. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

29: a szakmai tanárunk írt a csoportba: nem lesz megtartva a szóbeli vizsgarészünk!! :)

De az osztályfőnököm még MINDIG ellenzi ezt az állítást: "ez nem azt jelenti, hogy elmélet nem lesz, ugyanúgy fognak szóban kérdezni titeket a vizsgáztatók".

Még mindig nem tudja elfogadni, hogy nem lesz megtartva a szóbeli vizsgarészünk. Nyilván ahhoz, hogy a gyakorlati vizsgát teljesíteni tudjuk, kell tudni az alapelméletet, de legalább nem kell megtanulni azt a sok, felesleges sz@rt, amit belénk akartak vasalni a tanárok.

Szóval.. A vizsga 40%-a nem lesz megtartva. Ez egy hatalmas előny lesz! :)


Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat és örülök, hogy a #26-nak lett igaza.

2021. ápr. 21. 12:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!