Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A mesterszakos felvételi...

A mesterszakos felvételi vizsgák személyesen lesznek megtartva vagy online?

Figyelt kérdés
Nyilván tudom, hogy senki nem lát a jövőbe, de kíváncsi lennék a véleményetekre. Én eddig még semmi hírt nem hallottam erről, pedig május vége felé lenne esedékes a dolog (SZTE és DE). Esetleg ha valaki tudja, hogy tavaly hogyan zajlottak a felvételi vizsgák, az is érdekelne (hátha abból lehet következtetni, hogy idén mire számítsak).
2021. ápr. 19. 20:07
 1/3 Cassena válasza:
Én se látok a jövőbe :) Debreceni Egyetem mesterszakára 2020/21 II. félévben (keresztfélév) felvételiztem. Online volt lebonyolítva Skype-on keresztül. E-mailben küldtek egy kb. időbeosztást, hogy ki mikor kerül sorra. Ennek tudatában kellett elérhetőnek lenni. Volt személyi igazolványos azonosítás, rövid elbeszélgetés és tételhúzás.
2021. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A DE-n bizonyos szakokon csak egy beadandót kell írni. Nem lesz se személyes se online felvételi.
2021. ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, az egyetem honlapján az adott szakok alatt ki kell lenni írva. A DE-n már Februárban tudtam hogy így lesz ahogy fentebb írtam. Figyeld az egyetem oldalát.
2021. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!