Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyi esélyem...

Szerintetek mennyi esélyem van 2 hét alatt megtanulni egy szakmát az érettségire ?

Figyelt kérdés

( csak kettes kell )

4 év alatt semmit nem tanultunk mert nem volt normális tanárunk stb. És most megnéztem hogy hogy néz ki ebből egy érettségi és OMG.

alapokat se tudom sajnos.



2021. ápr. 19. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
NULLA
2021. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Kedveském



Nulla

2021. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked is az volt rá a reakciód, hogy "Úristen, az alapokat sem tudom", akkor valószínűleg nem sok. Ilyenkor igazából már csak ismételni kéne a többszörösen megtanult dolgokat, mert két hét nagyon rövid idő.

Próbáld meg azért az elmúlt évek feladatait megoldogatni. Megoldókulcsot is találsz hozzájuk, úgyhogy azt is olvasgathatod, ha máshogy nem megy. Bár nem tudom, hogy ennek hasznát veszed-e minden szakmánál, de ártani nem árt. Legrosszabb esetben pedig javíthatsz ősszel vagy jövő ilyenkor. Azért sok sikert! :)

2021. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól függ, hogy micsoda. Ha informatika (pl. : programozás), akkor négy hét kitartó és nagyon vérizzadós munka után sima liba lehet. Főleg, hogy ott viszonylag nagyon sablonosak a kérdések, mindig ugyan az a feladat.

Persze ettől függetlenül lehetnek nehezebb dolgok is, de szerintem egy ketets nem lehetetlen, csak az alapok gyors megtanulása a lényeg. Tutorial videók nézése ezerrel meg ilyenek.

Lehet tudni milyen szakmáról beszélünk?

2021. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz, hátha. Nincs olyan, hogy lehetetlen, csak tehetetlen. :)
2021. ápr. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sikerült?
2021. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

azoknak üzenem akik azt mondták , hogy 0 esélyem van.

Hármas lett..

2021. máj. 17. 18:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól van akkor mostmár lesz többször használatos wc papírod
2021. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!