Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek elfog maradni az...

Szerintetek elfog maradni az írásbeli érettségi?

Figyelt kérdés
Két diák ismerősömnek is, a tanára mondta hogy a "központból" hallották hogy elvileg elfog maradni az írásbeli érettségi is, illetve hogy az év végi jegyük alapján fogják megkapni az érettségi bizonyítványukat!

2021. ápr. 20. 19:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Hülyeség
Későbbi időpontra teszik
37 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

"elfog"


Bízz benne, hogy a magyar nyelvtani tényleg elmarad... :))))))

2021. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

" a magyar nyelvtani tényleg elmarad"


Annál is inkább, mert magyar nyelvtani (...i) nincs és nem is volt soha.

2021. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2: szarva közt a tőgyit sikeresen eltaláltad... :-D
2021. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne reménykedj hanem tanulj!!!
2021. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Na és az egyetemre is a két szép szemedért fognak felvenni?😂😂

Ne aggódj az érettségi ijesztőnek tűnik, de egyáltalán nem nehéz, menni fog. Sok sikert!

2021. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Az írásbeli nem fog elmaradni.


Ha az írásbeli érettségi elmaradna a szóbeli mellett,akkor az egyetemi felvételik is elmaradnának. Kérdező belegondoltál már abba, hogy az év végi jegyek alapján hogyan rangsorolnának 200 egyforma bizonyítvánnyal rendelkező diákot egy 30 fős egyetemi szakon?

2021. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Először is én már rég túl vagyok az érettségin, de azért köszönöm a biztatásokat. :)

Másrészt több végzős ismerősömtől is halottam ezt a hírt, ezért is tettem fel a kérdést.

Tudtommal Szlovákiában is elmaradt az érettségi, így nagyon kis esélyt láttam arra hogy itt is el maradhat.

2021. ápr. 20. 22:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szlovákiában más a felvételi rendszer, ezért maradhatott el. Itt nem fog elmaradni.
2021. ápr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!