Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Májusában fixen nyitnak az...

Májusában fixen nyitnak az iskolák?

Figyelt kérdés
10. osztályos vagyok, szakgimnáziumban. Valaki aztmondja, hogy nem biztos, hogy vissza megyünk valaki meg azt hogy biztos. Ezt szeretném megtudni, hogy most meilyk lesz.

2021. ápr. 25. 01:30
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
31%
Ami volt tegnap este az éttermekben, teraszokon stb... az lazán übereli a jelenléti oktatás alatt keletkező "tömeget". Én a jelenléti oktatás mellett vagyok.
2021. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
91%

En az online mellett.

#onlinealegjobb

2021. ápr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
82%

"valakinek a családját is el kell tartani"

Iskolasokrol van szó, nem olyanokról, akiknek el kell tartaniuk másokat.

2021. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
70%

"akikkel az iskolában jól elvagy nem a barátaid ha iskolán kívül le se sz@rjátok egymást"

Vagy csak mind tavol lakunk egymástól, ezert nem igazan megoldhato iskolan kivul - ahova nem utalunk jarni ugy, mint te. Egy csomo iskolai program elmaradt, es par barat nem potolja a tobb szaz fős bulikat.

2021. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
53%

"Vagy csak mind tavol lakunk egymástól, ezert nem igazan megoldhato iskolan kivul - ahova nem utalunk jarni ugy, mint te. Egy csomo iskolai program elmaradt, es par barat nem potolja a tobb szaz fős bulikat."


Nem túl gyakori az hogy még busszal se tudtok egymáshoz menni, de igen, van ilyen is, bocsánat hogy ezt a különleges esetet nem írtam le külön. Az iskolai programok nem bulik szoktak lenni de ez már megint más téma és nem a jelenléti oktatáshoz tartozik.


"Iskolasokrol van szó, nem olyanokról, akiknek el kell tartaniuk másokat."


Ezt arra írtam hogy a "gazdaságnál fontosabb a szociális élet."

2021. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
78%

a gazdaságnál vagy az oktatásnál fontosabb az egészség

Orbán Viktor mit akar? azt, hogy a diákok elkapák a brit/indiai/akármilyen halálos mutánst?


#maradjononlineoktatás

2021. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
94%
Én most érettségizem és én sem szeretnék vissza menni több okból is
2021. ápr. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
18%
Ja és 19F
2021. ápr. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
80%

"Nem túl gyakori az hogy még busszal se tudtok egymáshoz menni"

De igen, vilagjarvany idejen epp eleg gyakori, hogy az ember nem hasznalja a tomegkozlekedest, mert nem akar hazavinni semmifele virust a csaladjaba.

2021. ápr. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
61%

"Az iskolai programok nem bulik szoktak lenni de ez már megint más téma és nem a jelenléti oktatáshoz tartozik."

De igen, minden iskolai program buli, mert jo, mert elvezetes, mert sokan vagyunk, egyre tobb iskolatarsat megismerhetunk, egyre szorosabbra fuzhetjuk az eddigi baratsagokat, es ezt mind nem lehet megtenni csak a par legkozelebbi barat meglatogatasaval. Ehhez iskolai programok kellenek, iskolai koncertek, tanulmanyi versenyek, farsangi beoltozesek, kozos karacsonyozas, stb., amelyek igenis kapcsolodnak a jelenleti oktatashoz, mert ez mind a jelenleti oktatas kozben szervezodik es cseng le

2021. ápr. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!