Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki tud segíteni, hogy mit...

Valaki tud segíteni, hogy mit csináljak ebben a pár napban matekból?

Figyelt kérdés

Az a baj, nem vagyok úgymond hülye hozzá, csak ez a rengeteg témakör, keverem őket és nem tudom jól megjegyezni melyiknél, mi van. Ha lenne egy algoritmus, tudnám mi követ mit, sokkal könnyebben menne, de így úgy érzem, hogy nem fog sikerülni az érettségi.


Pedig tudom a képleteket, de hogy mi, mit követ, melyik sorrendben, hogy kell helyesen leírni, az már nem.



2021. ápr. 26. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A középszintű matematika érettségi legnagyobb részben a logikára alapoz. Nem tudsz rossz sorrendben haladni, mert csak egyféle sorrend van és ha valami nem jön ki, akkor valószínűleg nem jó sorrendben haladsz.


A függvénytáblázat nagyon sok mindenben segít, jelölgesd be a részeket, amik kellenek, hogy tudd hol keresd.


Nézz régebbi feladatsorokat, megoldókulccsal együtt. Előbb próbáld megoldani, aztán ha úgy érzed kész a feladat nézd meg a megoldókulcsot, ott nagyon érthetően le van írva minden részlet lépés.

2021. ápr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nezd vegig a mateking.hu t
2021. ápr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fejts meg pár egyenletet, hogy az a rész mindenképp

gördülékenyen, sikeresen menjen.

2021. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az utolsó kettő lehetőséggel már élek egy ideje, de sajnos nem igazán segít. :/
2021. ápr. 27. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekem nagyon sokat segített, hogy végig néztem ezt a videót plusz próbálj minél több érettségi feladatot megcsinálni még most az utolsó napokban mert tényleg mindig hasonló feladatokat adnak csak más számokkal.

2021. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!