Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bukásra állok matekból, mit...

Stephanie14 kérdése:

Bukásra állok matekból, mit csináljak?

Figyelt kérdés

8-os vagyok és szeretnék kettes lenni matekból.Olyan tanárunk van aki ordibál és nem magyaráz.Hiába érted a feladatot valamibe mindig beleköt.Még a tanári kar is utalja a diákokkal együtt.Sajnos 1,6 ra állok amin át kellene engednie de nem akar.Végülis nem kérdeztem de gondolom mert az egyik osztálytársam is így járt.Hiába tanulok dolgozatokra a tesóimmal dolgozatra mindig stresszelek és elfelejtem.

Nagy nyomást gyakorol a tanárnő mert ha nem értek valamit csak leüvölt.Hogy ne bukjak meg?


2017. jan. 16. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen az kéne, hogy gyakorolj sokat, és valaki olyannal aki el tudja magyarázni. Keress olyan osztálytársat vagy gimis emberkét akinek jól megy. Ha belefér akkor magántanárhoz is elmehetnél. Itt is szívesen segítünk többen, ha valami konkrét kérdésed van. A lényeg az, hogy akard is megérteni, legalább egy kicsit. Ha írnál pár normális dolgozatot, akkor az átlagod alapján már nem buktathatna meg. Ha eleget gyakorolsz és megérted a témakört, akkor már a dolgozatnál sem stresszelnél annyira hogy teljesen elszúrd.

De ha csak azt akarod, hogy bemagolod aztán majd valamit leírsz, akkor már most felejtős a dolog.

2017. jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanulj! Írj fel sok matekpéldát a füzetedbe, és oldd is meg őket! Én is így csináltam, így a dolgozataim 5-ösre sikerültek.
2017. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!