Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megoldható hogy középszintű...

Megoldható hogy középszintű angol érettségit teszek, és utána egy évvel leteszem az emeltet?

Figyelt kérdés
Jövőre fogok érettségizni, a továbbtanulásomhoz kéne az angol emelt szintű. De szerintem nem fogok ott tartani, hogy azt meg tudjam csinálni.

2021. ápr. 30. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden további nélkül.


De még van egy éved. Az emelt angol érettségi B2 szint.


Ha akkorra nem tudsz olyan szintre jutni, megette a fene.

Tessék nyáron filmeket nézni, szavakat tanulni, nyelvtanozni.

2021. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megoldható, de ha 12. végén középszintűzöl, akkor a következő érettségi már javítónak számít, és 45 ezer forintba fog kerülni az az alkalom. Sokkal jobb lenne, ha megerőltetnéd magad egy kicsit, ráfeküdnél nyáron a gyakorlásra és jövőre simán átmennél az érettségin.
2021. ápr. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából jó vagyok angolból, de bele néztem egy emelt érettségibe és nagyon nehéznek néz ki. Fakultációra is járok, az ottani feladatokkal mindig küszködök. Attól függetlenül hogy sokat szoktam játszani, sokszor angol nyelvű játékokkal és azokat elég jól megértem.
2021. ápr. 30. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nyáron gyakorold a korábbi évek emelt feladatsorait. Ezt máshogy nem lehet csinálni, csak tanulással. Hidd el, hogy nem nehéz az emelt, ha odateszed magad.
2021. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!