Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Erre az 5 hétre minek megyünk...

Erre az 5 hétre minek megyünk vissza az iskolába?

Figyelt kérdés

Három dolog:


1: veszélyes. nem kívánom átélni mindazt amit több tucat ismerősöm. Nem érdekel, hogy hányan halnak bele, magát a betegséget nem szeretném megtapasztalni, ráadásul idős családtagból is van szép számmal a családban. sorra kapjuk a híreket ofői beszélgetős órán, hogy az iskolában már 25 tanuló lett árva a covid miatt. Olyan szülők akiknek be kelett menni dolgozni és mind meghaltak. Ezt 1200 tanulóból.

Az iskolánkban 17 tanuló van kórházban, közülük 2-en lélegeztető gépen.



2: a tanárok meg vannak bolondulva. Múlt héten jelentették be, hogy MINDEN tantárgyból dolgozatokat írunk, az EGÉSZ éves anyagból. És ez nem vicc, nem ijesztgetés. Egy hét alatt kéne felkészülnünk az összes tantárgyból és leadni egy évnyi anyagot. hiába tanultuk meg mindet tisztán, hibáa írtunk belőle őszintén dolgozatot (legalábbis én) nagyon nagy sz*pás lesz újra átismételni és bemagolni annyira, hogy legalább 3-mas meglegyen.


3: soha nem lesz együtt az osztály. Digit. oktatás alatt is sorra kaptuk a híreket, hogy a Feri pozitív lett, a Pista pozitív lett a csapattal együtt. Hogy a Hanna anyukája pozitív lett, kórházban van, hogy az iskolában jelenleg 35% pozitív. Így mindig lesz olyan aki karanténban van. Vagy az egész osztály. Lehetetlen lesz tanítani.



Telibe*szrom ,hogy ki mit gondol a covidról, ÉN nem szeretném megtapasztalni. eleget láttam, eleget hallottam közvetlen barátoktól, ismerősöktől, hogy mit művel. Mindenki volt már influenzás. És az meg se kottyant nekik. Akkor ez hogyhogy? Kitalált? na és? attól még beledöglünk. ÉN nem szeretném ennek kitenni a családomat. Teljesen mindegy, hogy mitől beteg valaki. NEM MEGYÜNK A KÖZELÉBE! évtizedek óta, évszázadok óta tudja mindenki. beteg, fertőző ember nem mehet közösségbe. És fordítva is igaz.


2021. máj. 4. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ez őket ott fent nem érdekli. Telibe szarnak mit gondolunk:D sajnos.. Stadionokat nyitni kell
2021. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%

"Az iskolánkban 17 tanuló van kórházban, közülük 2-en lélegeztető gépen."

Ez teljességgel kizárt.

2021. máj. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2: ez a felfogás pusztítja a Földet ;)

Tudod mit éreznek azo ka szülők, akiknek a gyerekei, a fiatal, még nem is nagykorú gyerekei egy sokak által el nem hitt betegség miatt fekszenek a kórházban? Nem akarod megtudni!

2021. máj. 5. 00:00
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Én nem nagyon szeretnék visszamenni, mert annyi dolgozatot nincs kedvem megírni, meg ez az 5 hét csak a számonkérésekről szólna. Mi alig írtunk dolgozatokat, mert most akarják mindet megíratni.
2021. máj. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%
De nem jön ki a matek. OV kb. 3 hete ilyesmi mondta, hogy 16 gyerek van kórházban és 2 lélegeztetőgépen. Elképzelhetetlen, hogy ezek mind a te iskoládból iskoládba járnak, tehát a kérdés ezen része nyilvánvalóan hazugság... és ha ez hazugság, a többi része miért lenne igaz?
2021. máj. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5-ös, drága. Én akkor is a barátaimnak hiszek, meg annak amit az igazgató bejelentett nekünk. Egész szép színjáték lehet, ha az adott tanulók hetek óta nem látják senkinek sem az üzenetét. Többet nem vitázok erről!


4-es: szerintem ez a többség indoka.

2021. máj. 5. 00:31
 7/13 Miss Endzsi ***** válasza:
96%
A közadatok ki vannak szépítve.
2021. máj. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7: vagy feljebb vagy lejjebb. ahogy épp jobb. "Húú nézzétek milyen alacsonyak az adatok, több millió 18 év alattiból csak 16 van kórházban" meg a nagy lóf*szt. nem hiszem el, hogy mind az én sulimból. ráadásul egyel több. Meg amikor valamit zárni kell, akkor meg jaaaj nézzétek már milyen sok, hát ez nagyon nem jó!
2021. máj. 5. 01:06
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
orbán1hazug forza géza meg egy gyakorikérdések-troll
2021. máj. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5%

A kérdező egy picit hazudik a számokkal, de az ő lelke rajta.


Ha egész digitális oktatás alatt tanultál akkor nem lehet egy lehetetlen küldetés megírni a dolgozatokat. Igaz a jelenléti dolgozatnál nem lehet internetet használni, nem csinálhatja meg az idősebb testvéred és az osztálytársak sem küldik át a megoldást.


Biztosan lesz olyan mint az alsósoknál. Aki megfelelő kérvényt lead annak nem kell suliba járnia de a számonkérésekre be kell mennie.


A dolgozatírásnál sokkal rosszabb forgatókönyv az évismétlés.

2021. máj. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!