Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ér valamit ha százezren...

Ér valamit ha százezren aláírják ezt a petíciót, hogy ne menjünk suliba május 10-én?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy nagyon összefogtak itt, mindenki buzdít mindenkit hogy írjuk alá ezt a petíciót, és én is aláírtam mert jelenleg nincs szükségem a jelenléti oktatásra ebben a tanévben már... De ér valamit ha több, mint százezren aláírják esetleg? Felfigyel rá valaki? Orbán bácsi esetleg? :D Ne keltsetek a kétségbeesett emberekben hamis reményt, őszintén mondjátok meg, hogy ér e valamit :D Köszönöm a válaszokat előre is

2021. máj. 5. 18:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

Én aláírtam a petíciót, habár szakközépiskolába járok és idén fogok vizsgázni, most felkészülési időszakon vagyok, így már nem érint a dolog, de ettől függetlenül én azt tartanám helyes döntésnek, hogy ne menjenek vissza a diákok arra az utolsó egy hónapra. Én az iskolában kaptam el a fertőzest szeptember végén (akkor is ugyanennyi fertőzött volt naponta mint most), úgyhogy ne jöjjenek mások azzal, hogy az iskolában nem kapod el a fertőzest, mert be vannak tartva az intezkedesek. Hát a nagy 🐎f@szt, amit a paci maga alatt hord. És hiába vannak a tanárok beoltva, a diákok ugyanúgy fertőzni fogják egymást (a brit mutáns miatt többszörös az esélye a fertőzésre). A tanévnek már befellegzett, november óta szenvedünk az online világban. Most május végéig tanulnak a diákok, júniusban kinek van kedve tanulni?!

Mert nekem már akkor sose volt...

Én véleményem az, hogy amíg nincsenek beoltva a regisztrált 16-18 évesek, addig nem fognak kinyitni a sulik.

2021. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
30%

Na de most irtuk, hogy nem dontott a heten a kormany a zarvatartasrol.

Tehat kinyit minden suli. Tobb kormanyules nem lesz mar addig.

2021. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
25%

Meg egyebkent az en osztalytarsaim mind menni akarnak, es a barataim is. En is.

Szoval sokan vagyunk ám, akik orulnek hogy mehetnek suliba!

Nem aggodunk annyira a virus miatt, hogy az eszunket vegye:-)

2021. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát erről ennyit, lesz suli akkor... Szívás. :( Aki augusztusban szintén pótvizsgázni megy, az jelentkezzen, jó ha ilyenkor tartjuk egymásban a lelket sorstársaim :D
2021. máj. 7. 13:17
 15/15 anonim ***** válasza:
62%
🎉🎉🎉🤣🤣🤣🤣
2021. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!