Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ADOM DIÁKMOZGALOM mióta...

ADOM DIÁKMOZGALOM mióta virológus? Miért pártolják ennyire a távoktatást, holott a teraszok középiskolásokkal van tele...

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 19:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
semmióta, idióták.
2021. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Mi köze a teraszoknak a távoktatáshoz?
2021. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
Valaki jelentse a kérdést!
2021. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy már meg ne haragudjon senki, de miért kell ez az általánosítás? Mindenhol azt lehet hallani hogy jajj a mai fiatalok milyenek, mert ezt meg azt nem tudják, vagy éppen ezt meg azt csinálják. Könyörgöm, ki nevelte fel ezt a generációt? Csak a fiatalok vannak a teraszokon? Az normális ha a 60 éves nénik és bácsik ott vannak órákon keresztül ugye? Vagy a buszon ahol KÖTELEZŐ a maszk, ott tartják meg az ebédidőt, mert az tök normális. Akadjunk már le erről hogy MERT A FIATALOK HIBÁJA MINDEN MERT ŐK VANNAK OTT, AHOL. Kicsit nézzen mindenki körül akár csak egyetlen egy teraszon. Abba belegondolt amúgy valaki, hogy mindenki kialakított magának egy tanulási rendszert, és teljesen fel fogják borítani? Igen, tudom, most jön az a része, hogy MERT SENKI NEM TANUL ONLINE OKTATÁS ALATT MERT EZ A LEGKÖNNYEBB. De, van aki tanul, mégpedig az, aki valamire akarja vinni. És nem, nem könnyű az online oktatás akár mennyire hihetetlen, mert mi adjuk le saját magunknak a tananyagot, mert sok tanár órát sem képes tartani, nem hogy a vázlatot elküldeni legalább. Vagy akár ez a maradék egy hónap az iskolában mire lenne jó? Semmire. Az első fele a visszailleszkedéssel menne el, a második meg azzal hogy nyári szünet lesz rövidesen és nem tanítanak a tanárok csak beszélgetnek velünk. Arról, meg hogy a fiatalokra nem veszélyes, akkor megkérdezem hogy miért lehet hallani azt, hogy tizen/huszon éves fiatalok kerülnek kórházba? Nem megyek messze, 21 éves ismerősöm egy hónapja halt meg. Covidba. Száz szónak is egy a vége, nem kéne a fiatalokra kenni mindent, mert:

1. Akik szidnak minket, azok nevelték fel ezt a társadalmat.

2. Nézzen mindenki körbe, a 40-50-60 évesek sem tartják be a dolgokat, ne mi legyünk mindennek az okozója.

2021. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

#4 Teljesen egyetértek!

❤️️❤️️❤️️



🚫🏫

#noschool

2021. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem. Egyáltalán nem a covid miatt hisztiznek, hiszen velük van vele a teraszok stb. Egyszerűen nekik így könnyebb, de nekem nem. Április 19-en teljesen megértettem, de már mindent nyitnak, sőt oltás is van már. Szeptemberben meg ismét lesz ilyen petíció? Nevetséges.
2021. máj. 5. 20:25
 7/21 A kérdező kommentje:
Oltást úgy értem, hogy elérhetőbb már mindenki számára.
2021. máj. 5. 20:26
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Egyáltalán nem a covid miatt hisztiznek, hiszen velük van vele a teraszok stb. Egyszerűen nekik így könnyebb, de nekem nem. Április 19-en teljesen megértettem, de már mindent nyitnak, sőt oltás is van már. Szeptemberben meg ismét lesz ilyen petíció? Nevetséges.



Én félek a covidtól #6 Érted? Meg ha elkapom nem tudnak beoltani.

2021. máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%
Persze elérhető az oltás mindenki számára. Csak mondom, nem mindenkinél védd. 3 házzal arrébb egy 40 éves férfi hazahozta az apukájának és anyukájának a vírust, A MÁSODIK PFIZER OLTÁS UTÁN KB EGY HÓNAPPAL! Rá 2 hétre jött a hír, csak az anyuka maradt életben. Ha NEKED hiányzik az iskola menj minden reggel, járd körbe, másokat ne kockáztass. Amúgy, szerintem mindenkinek hiányzik a suli, legalább a társaság miatt, de jelenleg nem ez a legfontosabb. A teraszról leírtam a véleményem, ha nem sikerült értelmezni akkor sajnálom, szerintem elég érthetően fogalmaztam 🤣 4-es voltam amúgy 🙄
2021. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen biztos, hogy azok nem akarnak jelenléti oktatást, akik a teraszokon ülnek? Vagy láttál sok fiatalt a teraszokon, és eldöntötted, hogy mind ott van? Ez kicsit olyan érvelés, amikor egy pasi mondja, hogy biztos hazudok egy totál szubjektív kérdésben, mert már beszélt róla két másik nővel, tehát ő tudja, mi a női vélemény erről :D
2021. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!