Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ADOM DIÁKMOZGALOM mióta...

ADOM DIÁKMOZGALOM mióta virológus? Miért pártolják ennyire a távoktatást, holott a teraszok középiskolásokkal van tele...

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 19:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
Adom Diákmozgalom petíciója 101.352-nél jár
2021. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
Ja, hogy petíciójuk van. Köszi, hogy szólsz, aláírom én is.
2021. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Minek zárva tartani az iskolát, ha a teraszok teli vannak?
2021. máj. 5. 22:29
 14/21 anonim ***** válasza:
88%
Kíváncsi lennék miért lettem így lepontozva. Talán mert nem a kérdező álláspontja mellett állok🤷🏽‍♀️ Hanem az összes többi fiatal mellett 🤷🏽‍♀️
2021. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
Annyit tennék még hozzá, hogy a teraszon nincsenek bezárva pár m²-es ZÁRT térbe az emberek, az osztálytermekbe pedig kb 30 ember. Teraszra az megy aki akar/aki nem fél, iskolába meg muszáj. Egy teraszon van kb 20 ember, egy iskolában több száz diák/tanár.
2021. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Rendben, ez a 2. ilyenjük, de szeptemberben is fognak szerintem, mert akkor fog számukra berobbani a 4. hullám. Ezekkel a peticiokkal azokat, akik normálisan szeretnének járni tönkreteszik.

Ország 2/3 nyitáspárti, a válaszadók 75%-a általában gondolkozásra képtelen introvertáltak adják(félreértés ne essék, nem rátok írom, de volt kérdésem itt januárban, hogy miért nem nyit az ország, erre a halálomat kívánták, hogy mekkora covid tagadó vagyok, de ha egy Facebook kommentet olvasok, akkor ott azt látom, hogy nyitást szeretne a nép)

Mindenkinek halt meg hozzátartója, de életetek végéig nem retteghetek, hogy mikor kapjátok el... Itt az oltás, általában ezek az emberek meg azt szidják, holott a vakcina védelmet nyújt.

Aki írta, hogy fél a vírustól, és ezért ne nyissanak a sulik: Tedd fel magadnak a kérdést, ha nyitnának a szórakozóhelyek akkor oda elmennél?

2021. máj. 5. 22:36
 17/21 A kérdező kommentje:
15: Erre is lehetett volna eddig anternatíva, választhatóvá tenni a digitális vagy a jelenléti oktatás.
2021. máj. 5. 22:38
 18/21 anonim ***** válasza:
72%
A gondolkodásra képtelen extrovertáltak meg a vírustól is kevésbé félnek, mint attól, hogy kis ideig nem lóghatnak egymás seggében...
2021. máj. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Kis ideig? 1 éve. Ha ennyire félsz maradj otthon, másra ne tukmáld rá a szerzetesi életet.
2021. máj. 6. 09:48
 20/21 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, én teljesen megértem azokat akik rokonukat féltik, ezért lenne jó alternatíva ha választható lenne ez az egész. Én is jelentkezni fogok oltásra, és van krónikus beteg rokonom én is rá akarom beszélni.
2021. máj. 6. 09:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!