Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki szeretné hogy visszamenjük...

Ki szeretné hogy visszamenjük május 10.-én?

Figyelt kérdés

Mindenki aztmondja hogy ez az 1 hónap már nem számít. DE igenis hogy számít, valaki egész online oktatás alatt nem csinál semmit. Utána meg hirtelen lesznek jó jegyei. Nem kéne kötelezővé tenniük, de valamelyik gyereknek nagyon sokat jelentene az hogy, nem naphosszat a gép előtt kell ülnie. A gyerekeknek is fontos a közösség, barátok társasága. Nem mindenki tud órák hosszat ülni egyhelyben egy kocka előtt. Amit néhány ember csinál az már hiszti. Sokan azt hiszik hogy ez a pár hónap nyaralás és online óta üres füzetük van.(De szerintem rengetegen gondolják még így)



Valakinek hiányzik a társaság. Értem én hogy 3.hullám, de ekkora felhajtást nem kéne ez miatt csapni. Aki akar az jelenlétibe vesz részt aki nem az üljön továbbra a gép előtt. Bár azt sem értem hogy miért nem teszik kötelezővé. Biztos vagyok benne hogy néhány osztályba a fele gyerek nem fog menni, mivel nem akar lebukni hogy a tudása 0. Tegyük fel hogy egy osztályba vannak 15-20 an ha fele gyerek maradni szeretne onlineba akkor az már 10 fő vagy kevesebb akkor most a tanárok 10 gyereket jelenlétibe, 10 gyereknek meg online órákat fog tartani?



SAJÁT VÉLEMÉNY!!



2021. máj. 5. 19:33
A kérdező szavazást indított:
Visszamenjünk
Ne menjünk vissza
Nekem mind1
80 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Én.
2021. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Lepontozás és report megy. Jelszó merre van?
2021. máj. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Én visszamennék.
2021. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
mert hülye vagy.
2021. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Én nagyon remélem, hogy visszamentek. Legalább megszabadulnánk az ilyen hülye kérdésektől.
2021. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Én nem mennék vissza.
2021. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Én nem szeretnék vissza menni. Ennek több oka is van, de ebből egy az ami említésre méltó. Elmúltam 16 éves, így már az oltásra is regisztráltam. Meg is szeretném kapni minél előbb, mert szeretnék a lehető legszabadabban élni. Akár már májusban is megkaphatnám, de ha visszamegyünk, akkor elég nagy a kockázata annak, hogy megfertőződök, és akkor esélyes, hogy a vakcinát is később kapom. Remélem azért megérted, hogy jelenleg a védettségi igazolvány nekem előbbre való, mint az, hogy 1 hónapra visszamenjünk.
2021. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

#4

Itt miért lenne bárki is hülye?

2021. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Hát mert rád hasonlítanak
2021. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!