Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit kezdjek ha konfliktusba...

Mit kezdjek ha konfliktusba kerülök 1 agymosott vírusrettegő tanárral?

Figyelt kérdés
Én is vírustagadó vagyok, lehet igazad neked is mint rettegőnek, de te is tartsd tiszteletben hogy nekem is lehet igazam , hiszen nem szeretnéd te sem vissza az ÁVH-s időket és ezért kérem hogy ne ide írjad le azt ha ellenkezik a véleményed.

2021. máj. 6. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem az érdekel amit a válaszadók válaszolni akarnak hanem megmondod hogy ne írjanak akiknek ellenkező a véleménye akkor mit is szeretnél????
2021. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Marmint mi a pontos konfliktus? Mi tortent? Honnan kezdodott a beszelgetes?
2021. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Tehat szerinted tok oke a tenyeket ugynevezett 'alternativ tenyekkel' helyettesiteni, mert neked azok jobban tetszenek, mint a valosag?


Ugyes vagy Kevinke, de most mar kosd be szepen a cipodet mert mindjart megjonnek az apolok es feladjak a kabatodat.

2021. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Menj ki Amerikába, mert ott nem korlátozzák a szabadságodat, lehetsz vírustagadó is.

Csak nem árt, ha tudod, hogy elég sokan belehaltak már közülük a vírusba.

2021. máj. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerettel várunk a COVID intenzívekünkre segédápolónak :)) szigorúan FFP maszk, védruha nélkül gyere segíteni. Ha nincs, akkor ugye nem is kell védőruha.


(Ezt nem viccből írtam)

2021. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy én törvénybe is hoznám, hogy a vírustagadók a büntetésüket (nem a tagadásért, hanem ennek terjesztéséért) ilyen intézetben kell, hogy letöltsék.
2021. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Miért van az, hogy ha valaki „elhiszi” a vírus létezését és egyébként betartja az előírásokat, akkor az máris vírusrettegő lesz? ... Ennyi erővel akkor karambolrettegők azok, akik bekötik a biztonsági övet? Vagy ezt pontosan hogyan is kell nálatok értelmezni?
2021. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Ezt úgy kell, hogy többségében a vírustagadók is tudják, hogy hülyeséget mondanak, csak pukkasztani akarják a jónépet.
2021. máj. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%
Hagyd, hogy beszéljen, úgysem fog meggyőzni, mert az teljességgel lehetetlen.
2021. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
#8 bar igy lenne, de ha te azt tudnad mennyi retardalt baromallat maszkal szabadlabon aki teljes beleelessel allitja hogy a virust Bill Gates rendelte a wuhani laborban hogy utana az 5G-vel aktivalt nanobotokkal telerakott vakcinakkal kiirthassa az emberiseget...
2021. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!