Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megyünk suliba hétfőn?

Megyünk suliba hétfőn?

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 16:29
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
45 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
kérvényt kitöltöttem leadtam visszaigazolták 250 órát hiányozhatok annyi óra nincs a tanévben már = én már nem megyek be = leszarom az egészet
2021. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 hogyan lehet ezt megcsinálni hogy ne kelljen menni?
2021. máj. 6. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Nézd meg az ADOM Diákmozgalom facebook v insta oldalát. Ott van egy kérvény, kitöltöd, elküldöd az igazgatónak, 250 órát hiányozhatsz azt hiszem. Feltéve, ha elfogadja az igazgató.
2021. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnéztem! És a szülői aláírás részt hogyan oldjam meg interneten keresztül? És neked elfogadta az igazgató? Más is bekuldte ezt az osztálytársaid közül? Hogyan lesz így az osztályozás?
2021. máj. 6. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Anyud írja alá papírra, feltöltöd a Wordbe a képet, ha nagyon nem tetszik, akkor körbe lehet vágni Wordon belül is a képet (háttér eltávolítása, vagy ilyesmi), és az aláírás helyére beteszed.

Nálunk még csak annyi történt, hogy kérték az otthonmaradókat a kérvény benyújtására, illetve külön szülői megkeresésre mondta el az osztályfőnökünk, hogy nálunk nem fogják hiányzásnak venni és online is megtartják az órákat, a jelenlétivel párhuzamosan. Illetve megkérte az igazgató a tanárokat, hogy írjanak be a félévre minimum 4 jegyet, ebből én arra következtetek, hogy az otthoniak az lesz a mérvadó jegylezáráskor. De ez nálunk van, minden iskola máshogy bírálja el a dolgokat, és - mint az általánososoknál - simán bekeverhetnek felülről, hogy bizony abba lehet hagyni a hibrid formát, mert bajok lesznek. Egy biztos: ha van elég jegyed, amivel leosztályozhatnak (ez általában 3 szokott lenni) és nem lesz meg a 250 óra, akkor akárhogy nyöghetnek az iskoládban, nem hurcolhatnak osztályozó vizsgára. Ha meg nincs jegyed, akkor tesznek róla, hogy legyen, könnyebb, mint vizsgáztatni. De ahogy mondtam, mindenhol más, és mivel sok minden még bizonytalan, ezért lehet, hogy nem is fognak neked választani, de azért inkább keresd fel az osztályfőnököd vagy az igazgatóságot!

(Nem #3 voltam.)

2021. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm! És ha megvan a 3 jegy de valaki bukásra áll akkor mivan? Automatikusan megbukik?
2021. máj. 6. 19:58
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Jelezd a tanárodnál, hogy valamilyen formában kaphass jegyet (a te helyedben én ezt minél előbb tenném meg, ha az utolsó pillanatban teszed, akkor az elég cink) és vagy kér tőled beadandót, vagy lefeleltet, vagy dogát írat. Akár úgy, hogy behívat téged.
2021. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!