Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez jelent valamit szerintetek? L

Ez jelent valamit szerintetek? L

Figyelt kérdés
Ha egy fiatalabb oktató sokszor összenéz egy lány diákkal akit nem is ismer annyira (18 pluszos) és olyankor rámosolyog, vagy viccel vele. Ti gondolnátok ez alapján valamire?
2021. máj. 8. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
arra, hogy közvetlen a diákjaival.
2021. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi extra

Bar velem is csinalta ezt egyik tanarom, megis lett az eredmenye🤣

2021. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 Milyen erdemeny?
2021. máj. 8. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy fiatal pali, hatalmas forma volt, de tényleg olyan dolgokat csinált hogy mindenki imádta az óráit, meg magát a tanárt is. A tanárok, diákok, konyhásnők mindenki szerette

Velem sokszor tartotta a szemkontaktust, én pedig ezt félreértettem, zavarba jöttem, elpirultam, aztán meg is tetszett xD

De nyilván hülyeseg volt meg mégis mit akart volna tőlem xd tehát nem volt semmi extra

Engem csak egy évig tanított aztán külföldre ment és itt vége is a sztorinak:D

2021. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!