Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz vagyok? Ma kellett ugye...

Gáz vagyok? Ma kellett ugye visszamenni a suliba, én meg véletlen úgy köszöntem el egy cuki kistanártól, hogy szia puszi.

Figyelt kérdés
Nem haragudott, kedvesen nézett, és mosolygott. Lehet tegezni,csak mi van ,ha ezzel a puszival elárultam magam, hogy tetszik?
2021. máj. 10. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy csak azt gondolta, hogy félreértésből köszöntél el így vagy megszokásból.

Én régen beceneveztem egy tanárt a háta mögött, majd mikor kérdezni akartam, véletlenel azon a nevén szólítottam. Mosolygott kettőt majd elengedte

2021. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%
Igen, gáz vagy. Igen, elárultad magad.
2021. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg fiatal, akkor azokkal sokszor előfordul, hogy diáknak hiszik, vagy legalábbis számít rá, hogy megeshet, tuti hogy arra gondol, hogy diáknak hitted és csak poénból köszönsz, szia puszival. Vagy azért, mert így is szokás valakiknél. Pl nekem mamám mindig így köszön el tőlem és a rokonoktól.
2021. máj. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!