Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DE gyógytornász képzésre...

DE gyógytornász képzésre miből érdemes a nyáron felkészülni?

Figyelt kérdés
Biológián belül pl. mit érdemes átnézni? Embertan…?

2021. máj. 12. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, élvezed ki a nyarat. Ne tanulj semmit előre mert úgysem fogsz tudni egyedül úgy készülni, mint ahogy az oktatók által. Ráadásul nagy eséllyel el is felejted. Bőven elég lesz majd szeptemberben folyamatosan tanulnod.
2021. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az van tervben, csak azért kérdeztem, mert bioszból nem érettségiztem, és lehet hogy azt most így előre át kéne nézni, mert ott talán nem vesszük újra.
2021. máj. 14. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges bármit is átnézni, mert teljesen mást oktatnak az egyetemen és a szint is más. Mindent az elejétől el fognak mondani és bőven meg tudod tanulni akkor is, ha éppenséggel nem bioszból érettségiztél.
2021. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, miből érettségiztél biosz helyett? Én is biosz nélkül tervezek odamenni, de nagyon félek😅
2021. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok információ és tudás köszön vissza a gimnáziumi biológiából szóval ne izguljatok. Mindent teljesen az elejéről fogtok tanulni.
2021. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kötelezők mellett két nyelvből érettségiztem. Te?😊
2021. máj. 15. 21:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is nyelvből!🤭
2021. máj. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!