Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik lesznek a feladatok a...

Mik lesznek a feladatok a holnapi közép infó érettségin?

Figyelt kérdés
Ti hallottatok valamit?

2021. máj. 13. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
🤷‍♂️🤦‍♂️
2021. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Jezus...
2021. máj. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Én csak annyit hallottam, hogy a feladatokat papíron kell majd megcsinálni. Az új kormányrendelet alapján számítógépek nem lesznek használhatóak.
2021. máj. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap este kiszivárgott, hogy nem lesz weblap és az is, hogy dátum függvények lesznek, és tanácsolták, hogy melyik előző évi érettségi feladatokat nézzük át excelből.

Na hát én úgy voltam vele, hogy biztos kamu, mint a Mátyás király lesz az esszé, meg, hogy Németh László lesz a novellaelemzés.

Erre tessék dátum függvények...:D

2021. máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is, majdnem bőgtem, hogy egyszer jön be a tipp, és pont akkor nem hiszek neki :D
2021. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig így van srácok. 2019-ben mikor még én érettségiztem, fullra kiszivárogtak a töri esszék, én meg nem hittem el, azt hittem tuti kamu :D Aztán végül előző este bemagoltam kettőt a négyből, és azt hittem elsírom magam amikor megláttam, hogy kajak azok vannak benne :D
2021. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
4: valaki nekem is elmesélhette volna előtte való este, hogy az Accessben hogy kell a duplumokat kiszűrni. Na de ennyi baj legyen.
2021. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én hittem a szóbeszédeknek, szerintem meg is lesz az eredménye :DD
2021. máj. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!