Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hallgatói szerződés ledolgozás...

Hallgatói szerződés ledolgozásából mennyi maradt?

Figyelt kérdés

Hol lehet ellenőrizni, hogy az egyetem elvégzése utánni, kötelezően ledolgozandó időből mennyi maradt még konkrétan nekem? Pontosan az én esetemben a mai napon, vagy csak évente változik valahol?


Köszi!



2021. máj. 14. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a FIR-ben meg tudod nézni (bár én nem találtam meg):


[link]


Esetleg az egytemed neptunjában (bár az elég érdekes lenne, ha ott lenne)?

2021. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen végignéztem a FIR-t de ilyet nem találtam.
2021. máj. 14. 18:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnálom,akkor nem tudom.😔😥


Jobb híján azt tudod tenni, hogy megnézed hány félévet jártál, azt megszorzod 150-nel. Ennyi napot kell ledolgoznod, aztán megnézed abból mennyit dolgoztál le.

2021. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, a 150 napot meg tudom erősíteni, mivel a diplomázáskor megkapott pdf-ből is ez jön ki nekem. Esetleg küldenek évente majd értesítőt, hogy x nap maradt még? Vagy ha 100%-ot ledolgoztam?
2021. máj. 14. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom, sajnos én még nem tartok ott 😅.
2021. máj. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!