Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 8-ban mennyi időt töltöttetek...

8-ban mennyi időt töltöttetek tanulással?

Figyelt kérdés

2021. máj. 14. 23:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
34%
#20: Nekem ugyan semmi, csak megmagyaráztam a kérdezőnek, hogy miért gondolhatja valaki ezek alapján, hogy buta a 15-ös. (amit ugye a 16-os írt, a kérdező meg nem értette miért írja ezt)
2021. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz, de valószínűleg nem a szellemi képességével voltak bajok, hanem szeretett tanulni vagy valamilyen más okból tanult ilyen sokat
2021. máj. 15. 16:31
 23/26 anonim válasza:
100%
Szeptemberben leszel 8.-os?
2021. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%
Én viszonylag sokat. A felvételi előtt rörekedtem a minél jobbra,és ennek meg is lett az eredménye. Kitűnő lettem, a felvételi nagyon jól sikerült és egy erős gimibe kerültem. Azután, a második felévben már keveset tanultam, de a tanárok sem halmoztak el számonkérésekkel.
2021. máj. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
89%
Én otthon szinte soha nem tanultam vagy írtam leckét. Óra előtt megírtam vagy lemásoltam őket, átnéztem a hogy miből felelünk vagy verset tanultam. A feleléseim jól sikerültek így is mivel az órákon figyeltem így a legtöbb dolgot meg tudtam jegyezni. Általában egy verset is meg lehet tanulni simán 20 perc alatt de ha nem teljesen jött össze akkor se volt igazából baj mert a dolgozatokkal javítottam. Mai napig nem értem minek kellett mindig annyi verset megtanulni amit utána úgyis elfelejt az ember, szerintem sokkal jobban is meg lehetne csinálni egy irodalom tananyagot. Néha becsúszott 1-2 rosszabb jegy de félévkor és év végén minden évben kitűnő voltam. A felvételire talán 2 héttel előtte kezdtem el rendesen készülni és végül 83 pontos lett. Mindig is szerettem az utolsó pillanatra hagyni a dolgokat de akkor rendesen készültem, napi több feladatlapot megcsináltam. Végül bekerültem az ország egyik legjobb vidéki gimijébe, ott viszont már tanulnom kellett a jó átlaghoz. Az általános szerintem is olyan hogyha legalább figyelsz órákon akkor nem kell túl sok plusz időt ráfordítani ahhoz hogy 4,5 feletti átlagod legyen.
2021. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon keveset! Inkább motoroztam helyette.

Nem mondom hogy követendő példa, mert a tanulástól függ a jövőd! Én már tudom, akkor hiába mondták...

2021. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!