Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-GTK-n kinek mi a tapasztal...

BME-GTK-n kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ide fognak valoszinuleg felvenni jovore, es erdekelnenek a tapasztalatok, kozosseg, tanitas szinvonala, mennyire hallgatobarat es esetleg a bulik is.

2021. máj. 17. 19:40
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia

Engem idén vettek fel a BME-GTK-ra, egy ponttal csúsztam le a Corvinusrol, amiért szomorú voltam,de kellemesen csalódtam a BME-ben. A hallgatói közösség a legjobb szerintem az országban, a mentorok rendkívül segítőkészek, én nekem a 7 tanáromból csak 1 van aki nem olyan jó előadó. Hetente vannak közös bulik, mindenki közvetlen és jófej. Tanulni kell az tény, de nem fogsz beleszakadni. Szerintem jól fogod érezni magad.

2021. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy az előadások is személyesen vannak megtartva?
2022. jan. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

A zh-kat és vizsgákat leszámítva semmi nem volt online. Nekem 1-2 matek gyakorlat,de csak azért mert Covidos lett a tanár.

Azt hittük mi is,hogy online laza lesz vizsgázni és Zh-kat írni...hát..gondoskodtak róla hogy ne legyen könnyebb dolgunk.


Én is nagyon ajánlom a GTK-t,imádni fogod. Mindig mindenben segítenek neked,érzed,hogy tartozol valahova ,elég nagy az összetartás is.

2022. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!