Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a tesi óra a középiskol...

Milyen a tesi óra a középiskolában?

Figyelt kérdés
A fiam nem nagyon szokott tesi órán mozogni, csak a padon ülni az osztálytársaival, mert olyan a tesi tanáruk, hogy nem érdekli, hogy mit csinálnak. Nem tud kötélre mászni, magas ugrani, bukfencezni, gyertyában állni, fejen állni stb. Mi lesz így vele középiskolában tesi órán?
2021. máj. 20. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Ha olyan tesitanára lesz, aki hasonlóképp letojja az egészet VAGY nagyon ellenkezik az osztály és a tanár nem tudja ezt kezelni akkor semmi, fel se fog tűnni.

Ha kemény tanárt kap, akkor viszont csinálni kell.

Bár kérdés, hogy bukfencezni miért nem tud? Az nem olyan dolog amit csak suliban tanulhatna meg, mint mondjuk magasugrást. Igaz én már végeztem, de oviban otthon tanultam meg az ágyon, sulistársaim szintúgy.. 1 osztálytársam ha volt aki nem tudott olyan szépen bukfencezni, de neki is ment, csak kicsit esetten😅

2021. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
93%
Nálunk a fiúk és lányok külön tesiztek. A fiúk inkább fociztak vagy beengedték őket a suli konditermébe, de ilyen gyertya állás nem volt. Inkább csak futás, felülés, fekvőtámasz, bordásfali gyakorlatok pl felhúzás, meg medicin labdázás. Sorversenyek voltak még meg kidobós játékok. De ez iskola függő mennyire veszik komolyan a követelményeket.
2021. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Hasonló volt a helyzet nálunk is általánosban.

Gimiben már egész más, eléggé tolják. A tesi tanár szerencsére belátta az évek során, hogy nem mindenki ugyanabból a suliból jött, más lehetőségei voltak. Így eléggé az alapoktól kezdtük.

2021. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!