Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közép sulit változtam nem...

Milus.Vivike kérdése:

Közép sulit változtam nem szeretem a sulit vissza akkarok menni az előző suliban azt jobb volt azt szeretem vissza akkarok menni 9 dikes vagyok !!!????

Figyelt kérdés
hogy mennék vissza?

2021. máj. 25. 01:27
 1/8 anonim válasza:
100%
Miért mentél el onnan?
2021. máj. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ideges voltamazert menetm el vissza akkarok menni ,kirugtak nem az én hibám felidegesitet valami! vissza akkarok menni ,nm én hibám ,eyből feszültleszek
2021. máj. 26. 23:34
 3/8 anonim válasza:
Ha kirúgtak, akkor nem fognak visszamenni. Gondolom, okkal rúgtak ki. Esélytelen, hogy visszavegyenek, ha egyszer kirúgtak. Én inkább annak örülnék, hogy nem terjesztik el más iskolai körökben is, hogy "ezt a gyereket ne vegyétek fel", volt már ilyen példa az ismeretségi körömben. De tisztázzunk valamit: "ideges voltamazert menetm el..", "kirugtak nem az én hibám felidegesitet valami!" Most akkor te mentél el magadtól vagy kirúgtak? Nagyon nem mindegy.
2021. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kirugtal valami gondolgozook fel idegesit valami utöm a padot felboritom semmiből lezsek ideges
2021. máj. 27. 14:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne menj oda vissza. Ha kirúgtak, akkor nem tudsz visszamenni oda. Igyekezz az új sulidban szépen viselkedni és akkor talán megszereted és nyugodjál le. Inkább ez legyen az első.
2021. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írni se tudsz, menj el kapálni.
2021. jún. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Menj el te! Egy napig se bírnád ki. Persze, otthonról könnyű az észt osztogatni, de neked is lenne 20 vagy több sor kukoricád, amit nagy melegben kéne kapálni, nem ajánlkatnád ilyen boldogan, főleg egy gyereknek, jézusom. Azt hiszik egyesek, hogy a falusi emberek a kapálást jókedvükből csinálják, de érdekes, az utána való derékfájásról senki nem beszél. Nem csak annyi, hogy végig húzzuk kétszer a kapát a földön, oda erő és elszántság is kell. Na tessék, menjél kapálni kedves 6., és tartsd meg a tanácsaidat annak, aki abban a kategóriában kéri.
2021. jún. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos ha fáj a háta két veder vízzel még powerliftezhet a kapát meg használhatja rúdnak maj megerősödik. Persze hogy gyereknek ajánlom még bármi lehet belőle csak rajta múlik.
2021. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!