Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítesetem már légyszi abban...

Segítesetem már légyszi abban hogy mit csinál a membrán emelő mivel változtatja a motort?Meg hogy mi ez a boost-port? Mert elvileg ez ennek a jobb oblítését segíti.

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nos az van, hogy nagy nehezen kibogarásztam, mia búbánatot is akartál kérdezni, de inkább nem adom meg a választ. Ugyanis felháborítónak tartom a hozzáállásod, hogy magasról teszel az anyanyelvedre, arra képtelen vagy hogy visszaolvasd a firkálmányod, és még csak igényed sincs rá, hogy összeszedett mondatokat írj le a böfögés helyett.

Lehet, hogy én vagyok a maradi, de az én korosztályom a 2000es évek elején képes volt az online felületekre összefüggő, helyesírásilag helytálló, mondatszerkezetileg értelmes gondolatokat leírni.

Légyszives add már meg azt a minimális tiszteletet, hogy érthetően, olvashatóan fogalmazod meg a kérdésed, ha már tőlünk várod a választ.

2021. febr. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pontosítom:Segítesetem már légyszi abban hogy mit csinál a membrán emelő és hogy mivel változtatja a motort?

Meg hogy mi ez a boost-port mert elvileg ennek a jobb oblítését segíti ez az emelő.

2021. febr. 26. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!