Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 425 pont Corvinus egyetem?

425 pont Corvinus egyetem?

Figyelt kérdés
Kommunikáció és médiára jelentkeztem (angol,magyar), és 425 pontom lett. Így kaphatok ösztönndíjat? Egyátalán bejuthatok ezzel a pontszámmal?

2021. máj. 31. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tavalyi ponthatárok

[link]


költségtérítésesre vagy államira jelentkeztél? költségesre tuti bejutsz, állami az majd kiderül.

2021. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Önköltségesre biztos. Államira necces
2021. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
állami kéne:/
2021. máj. 31. 16:20
 4/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok:


Reméljük nem fog emelkedni a ponthatár.

Máshova is beadtad?

2021. máj. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Elte, ugyanez a szak.

Igazából nem akarok ide menni. Jobb nem volt..

Dietetikára mennék még, de utólag már nem lehet beírni (ügye?:'))

2021. máj. 31. 21:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, de ha nem vesznek fel sehova, akkor a pótfelvételin még talán megpróbálhatod a dietetikát, ha meghirdetik (bár úgy tudom, a SOTE-n nem szokott pótfelvételi lenni, de más egyetemeken hátha).

Amúgy én nem javaslom, hogy olyan szakra járj, ami nem érdekel igazán. Ez a legtöbbeknek nem olyan, mint gimiben, hogy engem pl. nem érdekel a fizika, de valamennyire mégis megtanulom. Ha nem érdekel, akkor kínszenvedés lesz tanulni, és elég hamar meg fog látszani vagy a jegyeiden, vagy a mentális állapotodon, hogy nem vagy jó helyen. Több embert ismerek, aki azért kezdett el egy szakot, mert nem volt jobb ötlete, és senki nem bírta egy évnél tovább, pedig nem mindegyikük járt "híresen nehéz" (pl. orvosi vagy jogi) képzésre. Úgyhogy szerintem ezt gondold még át, és ha arra jutsz, hogy a dietetikát szeretnéd csinálni, akkor felvételizz újra, mert hidd el, nagyon rossz lesz 40 évig olyan munkát végezni, amit nem szeretsz.

2021. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, így tervezek tenni. Újra jelentkezem jövőre dietetikára, csak azt nem tudom, addig mit csináljak. Nem szeretnék Gap Year-ezni, szeretnék elkezdeni tanulni. De ezt a felesleges szakot (kommédia) nem éppen tanulnám...
2021. máj. 31. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg nyelvtanulás? Jogsi? Ezek mindig jól jönnek
2021. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyelvtanulás oké, jogsi megvan..Lehet keresek vmi okj-t...
2021. jún. 1. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!