Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak nekem furcsa, hogy ha...

Csak nekem furcsa, hogy ha itt megkérdezi valaki, hogy kinek milyenek lettek az érettségik mindenki azt írja, hogy 440 felett?

Figyelt kérdés
Emelt bioszt és kémiát írtam, egy jó gimnáziumba jártam, de akiket ismerek egyiknek sem lett olyan kiugróan jó eredménye, mint amiket itt írnak. Csak nekem fura ez egy kicsit vagy mások tényleg ennyire könnyűnek érezték?
2021. jún. 1. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is meglepődtem, vagy 440+ vagy bukás, hol vannak a köztes eredmények? És milyen lesz így a ponthatár, ha tényleg ennyire jól sikerült a többségnek?
2021. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
nálunk tényleg mindenkinek ilyen jó lett, én is meglepődtem. Az osztályban nem kevés a 460 feletti pontszám se.
2021. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 emelr biosz és kémiából vagy csak úgy egyáltalán?
2021. jún. 1. 12:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly érettségiztem 410 pontom volt, egy baránőm idén 308 pontot szedett össze.

Akiknek átlagosabb eredményekk születtek lehet, hogy nem olyan örömmel kürtölik szét, ezért nem hallani.

2021. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolától, oktatástól, meg tanulótól függ, hogy hány pontja lett.


Én is most érettségiztem, tanárira jelentkezem, emelt kémiát és emelt bioszt írtam. A kémia nem lett fényes, de a biosz felhúzza, így 408 pontom lesz.


Osztálytársaim közül nekem is van aki pl.pszichológiára jelentkezett és 443 pontja van, de olyan is van aki 397et írt.


De egyet értek az előttem íróval. Akinek nincs kiugróan jó eredménye, vagy csak nem elégedett azzal amit írt, akkor nem valószínű, hogy akár csak anonim felhasználóként is hangoztatni fogja.

2021. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 372 pontom van és örülök, mert bejutok, ahova szerettem volna. :)
2021. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

7/7 nek amúgy igaza van!!

Nem az számít, hogy hány pontunk van, hanem hogy felvesznek-e oda ahova menni szeretnénk!

2021. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
kettes vagyok, de én csak általánosságban értettem. Igy külön a kémia biosz emeltesekét nem tudom
2021. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
Nálunk az osztályban két 100%-os dolgozat is született, emelteknél pedig 80+ eredmények lettek. Szerintem 440 pont alatt senkinek sincs. Véleményem szerint, az idei érettségik nagyon könnyűek voltak :)
2021. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyílván azok osztják meg főleg az eredményeket, akiknek jócskán 400 pont fölött van. Én is amikor olvasgattam az érettségis csopikban a pontokat, hát nagyon elszégyeltem magam, hogy 404 ponttal szeretnék menni orvosira, másnak meg 450 van :/
2021. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!