Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Belefér egy tábor egyetem előtt?

Belefér egy tábor egyetem előtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha minden igaz a pontjaim alapján felvesznek egyetemre. Lenne egy táborom augusztus első hetében és nem tudom mennyire sűrű már ilyenkor a teendő, értem ezalatt az ügyintézéseket, papírok beszerzése, Neptun regisztráció, esetleg tárgyfelvétel stb. Valamint a gólyatáborról semmiképp nem szeretnék lemaradni, de a szakomon ahogy néztem 20.a után szokott lenni a gólyatábor. Szerintetek belefér még, így az első hétben vagy inkább menjek biztosra és maradjak itthon? Olyanok véleményére lennék kíváncsi, akik már végigmentek ezen a beíratkozós folyamaton. Amennyiben fontos információ PTE-ÁOK -ról van szó.

2021. jún. 3. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Belefér, ne aggódj!

Maximum akkor lehet kérdés, ha albérletet kell keresni, azt sosem lehet elég korán elkezdeni.

2021. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én július elejétől augusztus 3-6 körülig nem voltam otthon abban az évben, amikor felvételiztem. Rengeteg ügyet kellett intézni, pl kolihoz beszkennelni a család minden tagjának a lakcímkártyáját, tesóktól iskolalátogatási/születési anyakönyvi kivonat, szülőktől jövedelemigazolás stb. Rengeteg mindent kellett csinálni, de igazából a családom otthon tartózkodó tagjai nagyon segítőkészek voltak. Neptun regisztráció stb ezekhez nem kell otthon lenni.


Szerintem belefér, de számíts arra, hogy majd a táborból foglalkoznom kell ilyesmivel is.

2021. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat!

Már most elkezdtük nézni a lakásokat, így azzal nem lesz probléma remélem, de az is benne van, hogy első évben kolis leszek, van egy olyan lehetőség, hogy ha első helyen jelöltem a szakot akkor 1 évig ingyenes. Ezt szerintem jó lenne kihasználni, meg nagyobb az ismerkedési lehetőség is.

Esetleg emlékeztek rá, hogy a papírok intézése milyen határidőhöz volt kötve?

Valamint még egy kérdés, szerintetek, ha táborban is kell interneten keresztül ügyet intézni arra elég a telefon, vagy mindenképp vigyek laptopot is?

2021. jún. 3. 10:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem volt laptop és augusztus 3-11 között volt a határidő, de nem emlékszem pontosan. Viszont a honlapon tuti fent van.
2021. jún. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én POTEs vagyok, augusztus elején semmit sem kellett intézni. Kapsz majd egy levelet amúgy az egyetemtől és a HÖK-től. Abban minden benne lesz.:) Nyugodtan élvezd ki a nyarat!
2021. jún. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez szuper hír! Köszönöm neked is! :)
2021. jún. 4. 07:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazán nincs mit!:) nagy gratula a felvételidhez és kitartást kívánok a tanulmányaidhoz!

Egy mától túl a felén orvostanhallgató

2021. jún. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D Igazából még nem vettek fel, csupán a pontjaim miatt gondolom, hogy szinte biztos lesz a bejutás (remélem). Én meg gratulálok neked, biztos sok munkád van benne! :)
2021. jún. 4. 13:09
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért sejteni lehet, hogy x pont felett bent vagy e vagy sem.:)

Köszönöm szépen , van benne egy pár óra tanulás . De eddig nem bántam meg.:D

2021. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!