Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz az orvosit...

Mennyire nehéz az orvosit elvégezni?

Figyelt kérdés
Valószínűleg felvesznek, ezért nagyon elkezdtem parázni. Őszintén nem vagyok biztos benne, hogy bírni fogom. Sosem voltam jó tanuló és nem tartom magam valami észlénynek, a memóriám is ramaty. Nagyon félek, hogy én leszek a legbutább és hamar kibukom. Esetleg ajánlotok valamit, amit nyáron ismételni kéne, hogy ne legyek lemaradva? :(

2021. jún. 9. 18:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
És ilyen ramaty előélettel meglesz a négyszázsok pontod??
2021. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az a teljes sztori, hogy elkezdtem egy másik szakot, de az utána nem tetszett, valamint voltak egyéb problémáim. Az érettségin részben szerencsém volt, részben pedig megsajnáltak a tanárok, mert tudtak a problémákról, ezért elég jóindulatúan javították az érettségimet. Azóta 2 év telt el és felkészültem a két emeltre, amik egész jól sikerültek, de én úgy érzem mindig csak szerencsém volt. Valójában rossz tanuló vagyok, és szerintem nem illek be abba a rétegbe. Az is kétes, hogy miből fogok megélni az egyetem alatt, teljesen csóró vagyok, ettől is tartok h kinéznek miatta.
2021. jún. 9. 18:15
 3/23 A kérdező kommentje:
*bele
2021. jún. 9. 18:16
 4/23 anonim ***** válasza:
42%

Ha nem troll vagy, akkor ezzel a hozzaallassal ne menj orvosira, mert nemcsak a szakrol buksz ki, hanem a tandijat is vissza kell fizetned.


Még nem késő visszalépni.

2021. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha istenigazából orvos akarsz lenni, és ebbe hajlandó vagy sok időt és energiát belefektetni, akkor hajrá. Nehéz, de sokan elvégezték már, olyanok is, akik nem elsőre kerültek be. Viszont attól még hogy felvesznek, nem dőlhetsz hátra, sőt... Bekerülni még a könnyebb része, utána bent is kell maradni. Arra számíts, hogy a vizsgák csak sokkal, sokkal nehezebbek lesznek, mint az emelt érettségik voltak, és sokkal kevesebb időd lesz rájuk felkészülni. Jól gondold meg, csak akkor kezdj bele ebbe, ha komolyan veszed.
2021. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
kérdező, milyen másik szakra jártál?
2021. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Dietetikára.
2021. jún. 9. 19:38
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Szia, melyik egyetemre vesznek fel?
2021. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha a dietetika nem ment, miből gondolod, hogy az orvosi menni fog?
2021. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%
Engedd el.
2021. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!