Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik ha nem viszem...

Mi történik ha nem viszem vissza az összes ingyenes tankönyvet?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem le, kijártam a gimit, viszont vissza kell adni a tankönyveket, amiről nem tudtam.. Egy-kettő még megvan, de a nagyja már nem tudom hol van, nem tudom visszavinni.

Milyen következményekkel jár(hat) ez, azon túl, hogy ki kell fizetnem őket?

Olyanról hallottam, hogy nem kaphatom meg a bizonyítványomat, igaz ez?

Köszönöm a válaszokat



2021. jún. 10. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt amit elengedtek mondván hogy úgyse ebből fognak tanulni a diákok jövőre volt olyan viszont amit ki kellett fizetni
2021. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fizeted ki őket, akkor nem kapsz érettségi bizonyítványt.
2021. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Van aki érettséginél még nem tudja, hogy az ingyenes könyveket nem hagyjuk el, mert vissza kell őket adni? :O

Amúgy igen, vagy kifizettetik, vagy elengednek, nem te leszel az első ilyen ember.

Ez a nem kapod meg az érettségit, hát nemtudom, nálunk ez csak ijesztgetés, nem hallottam még olyanról, aki emiatt nem kapta meg a bizit.

2021. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!