Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elte kollégiumai közül melyik...

Elte kollégiumai közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak? Melyik a tanulósabb?

2021. jún. 15. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
99%

Attól függ, hogy kikkel laksz egy szobában. A feleségem lakott tanító/tanárképzősökkel ott pl. sok tanulás nem volt, így neki, mivel olykor volt pár valóban nehéz vizsgája és dolgozott is az egyetem mellett, ez nem volt annyira szerencsés. Lakott viszont joghallgatókkal is, ők tanultak nagyon szorgalmasan, velük 0 probléma volt. De volt BTK-ssal is, aki minden szabadidejében az ajánlott irodalmat olvasta és/vagy nyelvvizsgára készült, vele sem volt gond. Meg lakott fizikussal is, akit kicsit megviseltek a tanulmányai, de voltaképpen vele sem volt semmi baj.


A NUK modern, jó koli, de unalmas buszozni. Amíg felújítás alatt volt és a Hotel Griff Junior volt helyette, talán az volt a legjobb. Az NFK eléggé felhypeolt, nem teljesen értem, hogy miért, de nincs rossz helyen és legalább közel van az Aldi, meg két villamos. Sokan szeretik a KCsSK-t is, de megoszlanak a vélemények. Az Eötvös szakkoli van szerintem a legjobb helyen, de hallottam itt is hamar kiköltözőket, negatív véleménnyel.

2021. jún. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
en Nagytetenyis vagyok, ha birod a hosszu utazast, akkor nagyon jo koli. Mondjuk itt is van olyan,hogy hangosak az emberek, de szolsz a szintcsoportba es maris eszre veszik magukat. Plusz pont azert,mert a wc+zuhanyzoba szobaban van
2021. jún. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a VUK-ban laktam több mint 2 évig. Igazából jobb, mint amit a közvélemény állít róla. Vannak olyan helyiségek, ahol jobb, ha becsukod a szemedet, de igazából el lehet lenni. Vannak hangosabb szintek, de vannak ahol egész évben nagy a csend. Én tanuni mindig tudtam, bár jó szobatársakat fogtam ki, szintén vagy sokat tanultak vagy nem voltak sokat koliban. A környezet maga, ahol a koli van, nagyon szép, viszonylag nincsenek is messze a pesti karok.
2021. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az NFK táborát erősítem. Szakkolisként lakok ott( már ha nincs covid) és imádom. Olyan, mint egy kis nyugis 4-5 emeletes társasház. Minden elég közel van.A környezete is szép, nem a 4 sávos mellett lakunk. Csak ajánlani tudom. Ezen felül még a NUK-ról hallani jókat, leszámítva az utazást.
2021. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!