Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet utólag passzívvá tenni...

Lehet utólag passzívvá tenni a félévet?

Figyelt kérdés
Utólag tudnék passzív félévet kérvényezni? Milyen indokkal tegyem, ha lehet? Nem gondoltam volna, hogy ilyen rosszul fogok teljesíteni online, így inkább dolgozni kezdtem.

2021. jún. 16. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Lehet utólag félévet passziválni, de csak nyomós indokkal szokták elfogadni (súlyos betegség, baleset, szülés ilyesmi), ha munkára hivatkozol, az szinte biztos nem lesz elég, főleg ilyen későn, mikor már szinte vége is a félévnek.
2021. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt a félévet már nem bírta ki a laptopom, megjavíttatni meg nem volt pénzem, jött ez a lehetőség, és elkezdtem dolgozni. 1 hónap kiesés szorgalmi időszak közepén nem megengedhető műszakin.
2021. jún. 16. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1. írta!
2021. jún. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98%
Együttérzek, de ennek akkor, a szorgalmi közepén kellett volna eszedbe jutnia, vagy pl. rendkívüli szociális ösztöndíjra pályázni... Tanulmányi okból nem fogják jóváhagyni az utólagos passziválást sajnos, ebben biztos vagyok.
2021. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondolom a betegséget, balesetet papírokkal igazolni kell.
2021. jún. 16. 18:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!