Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elkezdenétek úgy egy egyetemet...

Elkezdenétek úgy egy egyetemet, ha egy olyan tanár is tanítana benneteket, akivel személyes nézeteltérésetek van teljesen más ügyből kifolyólag?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én vagyok paranoiás, de simán kinézem belőle, hogy ezért buktatna meg.

2021. jún. 17. 19:26
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Nem tudom.
26 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
Személyes nézeteltérések mindig vannak az életben, nehogy egy ilyen apróság ez tartson vissza attól, amit tanulni szeretnél. Amúgy is sok oktató van, az sem biztos, hogy nála fogsz annak idején vizsgázni.
2021. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tobbel is volt szemelyes nezetelteresem, sot, teljesen egyetemi/szakmai dologban. De egyiket sem befolyasolta a jegy adasanal. Egyiknel tesztes vizsga volt, ott eleve tudnal reklamalni, viszont a masiknal eleg random essze volt, lehuzhatta volna, en se fogtam vissza magam, de nem tette. Emberfuggo.
2021. jún. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég buta dolog lenne emiatt nem elkezdeni.

Azon kívül esetleg rendezhetnétek a dolgot.

Harmadrészt nem is biztos, hogy épp ő fogja oktatni a tárgyat vagy hogy ő fog osztályozni, vizsgán pedig általában többen is vannak.

Ha rendesen felkészülsz, nem hiszem, hogy valami régi dolog miatt megbuktatna.

2021. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!