Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szakdolgozatotok védésénél...

A szakdolgozatotok védésénél elmondanátok, miért választottátok a témát, ha az rossz fényt vetne a családotokra?

Figyelt kérdés

Például, az alkoholizmus, vagy a drogfogyasztás lenne a témátok, amely tegyük fel jelen van/volt a családotokban. Ha megkérdezik, miért választottátok a témát, elmondanátok, hogy hát igen azért, mert közel áll hozzátok, és ilyen közegbe nevelkedtetek?

Hasonló cipőben járok most, és amelyik témát én járom körül, szintén jelen van a családomban még mindig, és a hatásait a mai napig érzem magamon. Nem szimpátiát akarok kelteni a tanárokban, nem is ecsetelném a dolgot, csak ha megkérdezik, megemlíteném hogy ezért választottam és kész.

De mindezek ellenére szeretem a szüleimet, akármilyenek is, ezért is van bennem egy fura érzés, hogy lehet mégse kéne ennyire őszintének lenni, és ha kérdezik, majd max azt mondani, hogy érdekelt a téma, és kész.

Ti mit gondoltok erről?


2021. jún. 20. 00:40
A kérdező szavazást indított:
Ha megkérdezik, őszintén elmondanám
Semmiképp sem mondanám el
20 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanam, de nyilvan nem ugy, hogy xy , anyam, apam, testverem.

Olyasmit mondanek, hogy volt ra pelda a csaladban, szerintem ebben semmi nincs.

2021. jún. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán elmondanám, nem szégyen.
2021. jún. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholizmus hoz szégyent a családodra, nem az, hogy a témáról szakdolgozatot írsz. Persze elmondanám konkrétan.
2021. jún. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elmondhatod, de nem muszáj részletekbe menni, elég csak annyit, hogy személyes érintettséged van a témában/ tapasztaltad már a környezetedben. Nem hinném, hogy emiatt hátrányod lenne ebből.
2021. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!