Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi vagy Miskolci Egyetem...

Pécsi vagy Miskolci Egyetem (gyógytornász szak)?

Figyelt kérdés

A véleményeitekre lennék kíváncsi, a két egyetem közül melyik a jobb az oktatás színvonala szempontjából ? Elhelyezkedés miatt a Miskolci Egyetem kézenfekvőbb lenne nekem, viszont a Pécsiről jobbakat hallottam.

Válaszaitokat előre is köszönöm :)



2021. jún. 21. 16:27
 1/7 anonim válasza:
100%
Pécsi, itt tényleg jobb maga az oktatás meg a légkör is, illetve központi helyen van maga az egyetem, sűrűek a buszjáratok is.
2021. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Miskolc.

Ha közelebb van akkor inkább azt válaszd

2021. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Nehogy a Miskolcira menj. Én oda jártam szóval tapasztalatból beszélek. Rossz az oktatás minősége és pocsék az oktatók hozzáállása
2021. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtenéd hármas?
2021. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Én úgy hallottam, hogy Miskolcra csak azok mennek általában, akik valamely más, esetleg erősebb egyetem gyógytornász szakáról kibuktak.

Nem tudom, milyen maga az egyetem, de én nem sok jót hallottam róla.. szerintem ott a képzés is jóval gyengébb.

2021. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
:DD
2021. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Miskolcra csak akkor mennék, ha bányász vagy kohász akarnék lenni. Könyörgöm, ott kell élned 5 évig. Össze se lehet hasonlítani Péccsel.
2021. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!