Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » FOSZK képzésen is van "diploma...

FOSZK képzésen is van "diplomaosztó"?

Figyelt kérdés

Tudom, ők nem diplomát szereznek, hanem csak oklevelet, viszont azt olvastam régebben, hogy ők is kapnak talárt és ugyanúgy átvehetik az oklevelet ott, mint ha valaki rendes alapképzésen szerzi meg.


Mai napig így van? Vagy a foszkosok csak postán megkapják? Akik most végeznek, tavadzi félévben záróvizsgáznak, ő nekik mikor lesz ez, ha lesz?



2021. jún. 25. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, és az is, hogy hogy néz ki egy ilyen dokumentum. Kék fedeles? Csak egy szál papir oklevél?
2021. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rendes kék fedeles oklevelet adnak róla és ugyanúgy van "diplomaosztó", mint a rendes diplomásoknak.
2021. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!