Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok az ügyről?

Mit gondoltok az ügyről?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, nem mai, de ma egy baráti beszélgetés során felmerült.


2021. júl. 3. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Tudja valaki, mi lett ennek a vége?
2021. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én csak annyit tudok, hogy még mindig igazgató a nő


egyébként szerintem elképesztően gusztustalan ilyen hadjáratot indítani egy diák ellen

aki tanár, az persze, hogy ki van téve ilyen dolgoknak, de értelmesék ezen röhögnek egyet, és mennek tovább

nálunk minden évben volt egy végzősök által készített előadás, ami szinte mindig tanárparódia volt, soha senki nem sértődött be ezen, sőt, volt, hogy valaki azt vette a szívére, hogy ő kimaradt

2021. júl. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Irigylem azt az igazgatót akinek ez a legnagyobb problémája.

Ennek az eljárásnak egyébként megvan a megfelelő menete, tehàt ha a kedves igazgatónő ùgy érzi hogy becsületsértés érte, akkor besétál a rendőségre, feljelentést tesz és majd ők foglalkoznak vele ha szükséges. A cikk alapján van benne nem kevés frusztráció és pont jött valaki akin kitölthette volna az egészet, csak hàt ezt nem ilyen bruteforce mòdon kell csinálni.

2021. júl. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Heilmann banya még mindig igazgató, Ákos meg másik suliba ment.


Engem ma is nagyon felháborít az eset. A nő szerintem valami hatalommániás vesztes lehet.

2021. júl. 4. 08:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam, hogy másik suliba ment a srác, de azóta a sokadik eljárás indult ezügyben. 2019-ben írtak róla utoljára, hogy még mindig folyamatban van az ügy. Azóta semmi információ a fejleményekről. Nem értem, hogy a fenébe nem lett viszont cirkusz a szabálytalan vallatásból, és hogy lehetett eljárást folytatni egy olyan dokumentum alapján, amiről első körben kimondta a bíróság, hogy semmis. Ennek a fiatal srácnak iszonyat lelki trauma lehet egy ilyen véget nem érő bírósági hercehurca.
2021. júl. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!