Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hülyeség lenne így választanom...

Hülyeség lenne így választanom gazdasági szakot?

Figyelt kérdés

A nemzetközi gazdaság és a gazdálkodás és menedzsment érdekel , de látva a matekos tárgyakat kicsit már nincs kedvem hozzá, mivel sajnos annyira nem szeretem a matekot.

Az elméleti része érdekes számomra. Sajnos gyenge a matek érettségim, pusztán csak 34% -ek



2021. júl. 3. 23:26
 1/1 anonim válasza:
100%

Én gazd ment végeztem jó matek érettségivel.

Ismerek olyat, akinek a matek érettségije épp hogy kettes lett és jobb matek vizsgát írt mint én. Olyat is ismertem, aki 98%os matekkal érkezett, hozzá szokva hogy mindent egyből ért, és az összes matek vizsgán megbukott.

Ne ez alapján döntsd el, hogy gazdasági szakot választasz e. Inkább nézd meg milyen tárgyak vannak, hol lehet vele elhelyezkedni, és milyen feladatkörök várnak a végzettséggel.

Sok sikert :)

2021. júl. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!