Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit szólnátok ha harmadjára...

Mit szólnátok ha harmadjára járnám a 10. osztályt?

Figyelt kérdés
és mondjuk bekerülnék a ti osztályotokba mi lenne a véleményetek rólam?
2010. aug. 26. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Hogy s*gghülye vagy. Bár ez függ attól is, hogy hány tantárgyból buktál és amúgy milyen vagy (normális, csak nem megy valami, vagy cigi, pia, meg sz*rsz is az életre).
2010. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem volt ilyen osztalytarsam, harom is:) Jo fejek voltak, csak a korkulombseg miatt logtak ki egy picit a tobbiek kozul, es altalaban csak egymas tarsasagat kerestek (ami ertheto). De senki nem gondolt roluk semmi rosszat. Nem voltak hulye gyerekek, csak nem szerettek tanulni:)
2010. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

hát ki a francot érdekel ez a mai világban.


csak akkor lesz gáz, ha 20-25éves korodra is anyád/apád fogja fizetni a kaját+sört....(mert még sulis vagy)

2010. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Mindig ugyanazokból buktál?
2010. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Hozzánk is járt egy lány, aki harmadszor volt kilencedikes. Idén megint megbukott háromból. Negyedszer is nekifut. Jófej, csak sokat lóg.
2010. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem sok jót... Bántani természetesen nem bántanálak, szóval semleges maradnék.
2010. aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Hogy sikerült ez a fantasztikus teljesítmény? És pláne a tizedik, mikor az a legkönnyebb. Még a kilencedik is nehezebb. Ennyire nincs eszed, nem érdekel vagy sokat lógsz? Nem lenne jobb másik suli? Más szakma, könnyebb, esetleg valami alternatív, fejlesztő?
2010. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
69%

Nekem általánosba volt egy ilyen osztálytársam, jóba voltunk, a srác órán hozta a hangulatot, én meg elég sok hülyeségbe benne voltam vele. Sulin kívül nem találkoztunk soha , de most múlkor összefutottunk, az egész nyarat végig dolgozta(ahogy én is) és meghivott üdítőre, meg megkinált cigivel(nem dohányzok, csak a gesztus miatt írom) + eldumáltunk a nyárról és a további tervekről. Szerintem a középiskola jobban fog neki menni.

7-be került hozzánk 3x bukott és mind2en most megyünk 9-be. Én bírnám ha lenne egy ilyen haverom új suliba, elég sok hülyeségbe benne vagyok.:D

2010. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom nem lehet színvonalas suli, ha még mindig nem csaptak ki. Nálunk gimiben egy srác bukott egyszer, ki is c csapták azonnal. Szóval nem szólnék semmit, mert én sem lennék akkor okosabb.
2010. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
ha nagy melleid vannak, akkor örülnék neki. :-D
2010. aug. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!