Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van egy befejezetlen főiskolám...

Van egy befejezetlen főiskolám, ahol már csak az államvizsga hiányzik, nem engednek át a tanárok. Ilyen esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Túl sok időt, energiát, pènzt tettem bele. Mit tehetek ilyenkor? A tőlem telhető felkèszülèst jelentettem. Arra is gondoltam h talán nem vagyok nekik szimpatikus vagy ilyesmi. Járt már így valaki? Mit lehet tenni ilyenkor?

2021. júl. 6. 17:15
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos van ilyen, csak baromira bosszantó. Akkor buktassanak meg az első, második èvben.. de ne itt. Na mindegy.. ott meg minden sikerült teszem hozzá nem túl könnyen...

Inkább mentem volna bulizni meg piálni azt kèsz..

Amúgy mèg a règi rendszerben kezdtem akkor, utána változtattak a szokásokon.

2021. júl. 6. 20:28
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
Csak nem PTE?
2021. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Honnan tudod? :O :D te is így jártál?
2021. júl. 6. 20:38
 14/20 anonim ***** válasza:
74%

1 évet jártam oda. Aztán otthagytam egyéb okokból.

Most megyek újra fosulira.

Én 2013 bán kezdtem. De több embert ismertem akiket így szívattak meg, főleg a mentőtiszt szakon.

Egyik csop. társam azóta se bírta megcsinalni

2021. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Vodafonelive ***** válasza:
100%

Szia a 10-es vagyok. Én Pollackon csináltam a BSc-t, máshol az MSc-t és most újra Pollack MSc-n tanulok. Ahogy írtam is meg felettem is írják tényleg elég szivatós ott az egészségtudományin a suli, nem is értem miért csinálják ezt. Ha esetleg lesz lehetőség még nyár végén újra állam vizsgázni azt is megpróbálnám illetve még a december/januári időszakot. Az újra államvizsgázás az "csak" 20-25e forintba kerül, igaz? Az új bíráló bizottság vagy esetleg másik intézményben, Szeged, Debrecen, Miskolcon állam vizsgázni nem lehet?

Illetve ha még a régi rendszerben kezdtél akkor ez azt jelenti, hogy neked 12 állami féléved is van, nem?

2021. júl. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Igen, van. Abszorváltam nem mehetek máshova. Az a baj h tönkreteszik az önbizalmam is ezzel... Minèl többen vannak annál jobban fèlek ès pánikolok h jajj mi lesz.. pont itt, az egèszsègügyben...

Szerintem nagykèpűek ès azt hiszik h ők találták fel a spanyol viaszt csak nem tudom mire fel..

2021. júl. 8. 02:03
 17/20 anonim ***** válasza:
Melyik szakon vagy?
2021. júl. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ugyanide jártam, csak mentőtisztire. 5 év után feladtam és átmentem másik egyetemre továbbtanulni. Nem csak azt érték el, hogy egyel kevesebb mentőtiszt van ma Mo-on, de azt is, hogy az eü közelébe sem tudok menni hányinger nélkül. Az a tanári kar mindennek az alja. NEM A TE HIBÁD!
2021. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Én is ott szívok már majdnem 5 éve. A vicc hogy az egész 4 évet jó teljesítménnyel vittem végig, az államvizsgán a teszt, szakdoga, demo és klinikai gyak ia 4es lett, szóbelin pedig végig feleltettek a d részig, abban a hitben hogy megvan a 2es,majd a végén eredményhirdetésen benyögik nekem hogy ennyire keveset egy laikus tud csak elmakogni ilyen tételről, szóval kapa. Azóta se sikerül :(
2021. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Hát az a baj h azt hiszik h orvosokat kèpeznek.
2021. szept. 8. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!