Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az gáz ha én nem akarok...

Az gáz ha én nem akarok érettségi?

Figyelt kérdés

Kamionozni szeretnék már nagyon rég óta, majd a kellő tőke megszerzése után vállalkozást indítani, ezekhez meg ugye nem kell érettségi. Most leszek végzős egy elég jó egyházi iskolában, szüleim mindenképpen szeretnék hogy leérettségizzek én viszont nem.

18/F



2021. júl. 21. 17:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen az. Ez az abszolút minimum szint a teljesen hülye és az átlagos között.
2021. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy értelmes vállalkozónak nem csak érettségije van, de magas matematikai-pénzügyi ismeretei, online marketing és automatizálás, vállalatirányítás, gazdaságtan, könyvelés, stb. Vagy lehetsz szerencsejátékos, aki a sofőrködéssel összekuporgatott pénzét az első cégébe beleteszi, majd az első 2 évben tönkremegy és szidja a sorsot meg a kormányt, meg a szerencsét, meg a ki tudja mit, de mivel még érettségije sincs, hajléktalannak jó lesz 35 évesen.
2021. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy inkább tedd le, legyen minden kettes és kész.

Most még legalább valamennyi tudásod van, később ennyi se lesz, ha le akarnád tenni.


Illetve, ha még is akarsz később egyetemre menni egyszerűbb 1-2 tárgyból készülni, hogy javíts/emeltet tegyél mint 5-ből.

2021. júl. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!