Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esélyem van bekerülni...

Theazombiee kérdése:

Mennyi esélyem van bekerülni az ELTE egyik kollégiumába?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értem a pontozást. Ha én a nagyszüleimhez vagyok bejelentve és velük is élek, akkor miért kell megadnom a szüleim keresetét is? Hogyha tegyük fel, nem támogatnak anyagilag, csak a két nyugdíjas nagyszülőm? Így ha az egész család keresetét meg kell adnom, akkor nem valószínű, hogy bekerülök, de ha csak a nagyszüleimét nézik, akkor valószínű.

Több, mint 200 km-re lakok Pesttől és anyagilag nem tudom megengedni magamnak az albérletet, eért lenne fontos a kollégium.



2021. júl. 22. 12:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azt le kellene papírozni, ha a nagyszüleid lennének az eltartóid. Gyámhivatal vagy mittomén..


Másképp mindenki ezt csinálná kamuból.


.

2021. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!